!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zajímavé večery s Divadlem Kámen
Kultura

Zajímavé večery s Divadlem Kámen

Divadlo Kámen je malá divadelní skupina s dvanáctiletou tradicí. Její repertoár se skládá výhradně z vlastních autorských her s nezaměnitelnou poetikou. Ochutnáte tak svěží koktejl namíchaný z minimalismu, experimentu, mystifikace a prvků fyzického divadla. Navíc kořeněný živou hudbou.
Jménem naší skupiny si vás dovoluji pozvat na jakékoliv představení dle výběru. V našem divadle si odpočinete, zasmějete se a určitě i trochu popřemýšlíte. Stačí se nechat unést fantaskními světy našich hrdinů, které ovšem nemají zase tak daleko k tomu našemu. Z černošedého studia Divadla Kámen určitě neodejdete bez názoru. Může se stát, že si domů přinesete dosud neznámou zkušenost z jiného divadla, jiného světa. Může se také stát, že budete překvapeni či pohoršeni. V obou případech se může stát, že až se ze všeho vyspíte, budete věci vidět jinak, protože hry Divadla Kámen na člověka nepůsobí jen během jednoho večera.
Zobrazit více

Provozovatel

Divadlo Kámen, o.s.

Nekvasilova 2
186 00 Praha 8
Tel.:
+420 725 571 714
Email:
monika-nemcova@em...
WWW:
www.divadlokamen.cz
GPS:
50,095607 14,468172
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 8
 

Vstupné

Cena: 140 Kč

Snížená cena: 80 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny