Úvod > Co chcete dělat? > Kultura > Zajímavé večery s Divadlem Kámen
Kultura

Zajímavé večery s Divadlem Kámen

Divadlo Kámen je malá divadelní skupina s dvanáctiletou tradicí. Její repertoár se skládá výhradně z vlastních autorských her s nezaměnitelnou poetikou. Ochutnáte tak svěží koktejl namíchaný z minimalismu, experimentu, mystifikace a prvků fyzického divadla. Navíc kořeněný živou hudbou.
Jménem naší skupiny si vás dovoluji pozvat na jakékoliv představení dle výběru. V našem divadle si odpočinete, zasmějete se a určitě i trochu popřemýšlíte. Stačí se nechat unést fantaskními světy našich hrdinů, které ovšem nemají zase tak daleko k tomu našemu. Z černošedého studia Divadla Kámen určitě neodejdete bez názoru. Může se stát, že si domů přinesete dosud neznámou zkušenost z jiného divadla, jiného světa. Může se také stát, že budete překvapeni či pohoršeni. V obou případech se může stát, že až se ze všeho vyspíte, budete věci vidět jinak, protože hry Divadla Kámen na člověka nepůsobí jen během jednoho večera.

Provozovatel

Divadlo Kámen, o.s.

Nekvasilova 2
186 00 Praha 8
Tel.:
+420 725 571 714
Email:
monika-nemcova@em...
WWW:
www.divadlokamen.cz
GPS:
50,095607 14,468172
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Vstupné

Cena: 140 Kč

Snížená cena: 80 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Česká taneční platforma 2023

29. ročník festivalu v roce 2023 proběhne opět v prostorách otevřených současné pohybové tvorbě.
Praha 3, Praha

Kafe s Farářem

Každou první středu v měsíci můžete přijít do Atria na setkání s duchovním a rozhovor o věcech duchovních i neduchovních.
Praha 3, Praha

First Thursdays/První čtvrtky – Žižkov & Karlín #11

První čtvrtky v Atriu paří umění!
Praha 3, Praha

Hudba o Třetí – Duo Teres

DuoTeres, pravidelně oceňované na mezinárodních hudebních soutěžích, vzniklo v roce 2007
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Studio a Galerie Divadla Kámen

Divadlo Kámen je nezávislá pražská divadelní skupina s originální poetikou.
Praha 8, Praha

Vodní sochy ve Futurama Business Parku v Karlíně

Futurama Business Park je kancelářský komplex v pražském Karlíně, jehož exteriér zdobí neobvyklé vodní zákoutí s originálními sochami Zdeňka Ruffera. Pokochat se můžete pohledem na plavce, plameňáky nebo hrochy.
Praha 8, Praha

Půjčovna zimního vybavení Boatpark

Vybavení pro zimní sporty, především lyžařské vybavení, musí být nepromokavé, pohodlné, praktické i stylové. To vše máme. S našemi sjezdovými lyžemi, skialpy, freeride a freestyle lyžemi, běžkami a lyžařským oblečením se nemusíte bát, že byste udělali ostudu.
Praha 8, Praha

Zoom Cycle

Spinning je skvělá forma aerobní aktivity vhodná pro všechny dospělé věkové skupiny. Jedná se o aerobní nízkozátěžovou formu aktivity.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Bistro Etapa

Servírujeme jednoduché barevné zeleninové brunche plné neokoukaných kombinací, výběrovou kávu, domácí limonády a úsměvy po celý den. Pečeme vlastní 100% celozrnný kváskový chleba a sladkosti.
Praha 8, Praha

Veltlin – vinný bar v srdci Karlína

Vinný bar v srdci Karlína, kde můžete ochutnat přírodní autentická vína. Skrze vína, pěstovaná s ohledem k přírodě, cestujeme po regionech bývalé Habsburské monarchie.
Praha 8, Praha