!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kosagym v Karlíně - celoroční kurzy kickboxu a bojových sportů
Letní sporty

Kosagym v Karlíně - celoroční kurzy kickboxu a bojových sportů

Celoroční kurzy v Praze v klubu bojových umění s celoročním náborem nových členů. Kondiční i závodní kickbox pro děti a dospělé pod vedením mistrů světa.
Kickbox je velmi universální a rozmanitý sport. Kosagym je školou se zaměřením na všechny směry, které z tohoto sportu vzešly (semicontact, lightcontact, fullcontact, low kick, aero kickboxing)… a to jak závodně, tak i rekreačně.

Trenéři kickbox klubu Kosagym Pavel Dvorščík a Mgr. Petr Kotík patří ke špičce kickboxu v Čechách. Jako několikanásobní mistři světa se snaží všechny své zkušenosti předávat dál. Jak dětem, tak i dospělým, mužům i ženám. Kosagym Karlín nabízí i jiné druhy bojových umění např. Box a Eskrimu. Jiné vyžití vám nabízí horolezecká stěna, malá posilovna, aj.

V současné době si kickbox v rámci klubu Kosagym můžete přijít vyzkoušet do čtyř profesionálně vybavených tělocvičen. První pobočka Kosagymu vznikla v roce 2003 v pražském Karlíně, brzy následovalo otevření tělocvičen v Řepích a v Holešovicích. Na jaře letošního roku přivítala první návštěvníky nová tělocvična v Horních Počernicích na Praze 9. 

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020