!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Galerie a kavárna U Prstenu v Praze s interaktivní Krajinou her
Zážitky

Galerie a kavárna U Prstenu v Praze s interaktivní Krajinou her

Galerie U Prstenu v Jilské ulici na Starém Městě představuje projekty pro dospělé i děti v oblastech výtvarného umění, filmu, hudby, divadla, se zvláštním důrazem na prezentaci současného výtvarného umění. Kulturní prostor galerie je doplněn půvabnou nekuřáckou Kavárnu U Prstenu.
Po rozsáhlých stavebních úpravách se otevřel nově zrekonstruovaný prostor U prstenu, navazující na tradici Galerie u Prstenu založenou v roce 1991 ak. mal. Stanislavem Holým. Pro návštěvníky jsou připraveny projekty z oblasti výtvarného umění, filmu, divadla, hudby i literatury. V krásných prostorách galerie také naleznete interaktivní expozici pro děti - Krajina her, ve které se děti setkají s oblíbenými postavičkami televizního Studia Kamarád Jů, Helem, Mufem a dalšími. Pro děti se zde pravidelně připravují divadelní a výstavní programy s uměleckými dílnami či autorské, skupinové i tematické výstavy zejména mladých českých umělců. Programy pro děti a mládež doplní pravidelné lektorské interaktivní výtvarné a hudební programy pro školy i pro volnočasové aktivity rodičů s dětmi.

Kavárna U Prstenu nabízí bohatý výběr nápojů, teplého i studeného občerstvení včetně dezertů a dětského menu. Pro děti jsou zde připraveny kreslící potřeby, hračky a knížky. Starobylý interiér je jako stvořený pro klidný odpočinek v centru velkoměsta. Připojení Wi-fi zdarma a oddělený kuřácký i nekuřácký prostor je samozřejmostí.


 
Zobrazit více