!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Deer Prague
Gurmánská turistika

Restaurace Deer Prague

Restaurace, která si klade poměrně vysoký cíl být rodinnou restaurací s domáckou atmosférou. Nabízí degustační menu o šesti chodech a může být spojeno i s degustací vín. A co vaří?
Je tu kuchyně evropská, ale samozřejmě česká, protože jak se ukazuje, turisté a ani Pražané nechodí do restaurací proto, aby pojídali exotiku (tu mají jen jako cosi výjimečného), ale aby jedli to, na co jsou zvyklí.

Tajemné uličky Starého Města osvícené sporým světlem byly vždy spojeny s příjemnou procházkou zakončenou v některé s místních vináren či restaurací. Praha je městem mnoha tváří, stejně tak jako architektura Železných vrat. Vcházíte do barokního portálu, sestupujete do hlubin sklepa tam, kde byla v době gotiky úroveň ulice, a ocitáte se v interiéru, který nápadně koresponduje se stylem art deco, který se v centru města, když návštěvník zvedne zraky, objevuje na mnoha domech. Fajnšmekři z celého světa tento styl považují za jakýsi vrchol architektury i interiérové tvorby.
 
Zobrazit více