Úvod > Co chcete dělat? > Kultura > U Staré paní – hudební club na Starém městě
Kultura

U Staré paní – hudební club na Starém městě

Hudební klub s nejširším žánrovým záběrem v Praze. Máte chuť zajít na blues, rock, alternativu, indie, nebo world music? Přijďte si užít hudební program Jazz clubu U Staré paní.
Centrum dobré zábavy 350 metrů od Staroměstského náměstí. Jazz club U Staré paní je tradiční prostor v historickém centru Prahy, který se opět otevřel po rekonstrukci v roce 2017.

Jazzklub U Staré Paní býval jedním z center pražské jazzové scény a noví majitelé si přejí, aby jím byl i v budoucnosti. Klub poskytuje prostor bohaté tuzemské jazzové scéně, jež je jednou nohou zakotvena v tradici, rozkročuje se však i směrem k experimentu.

Do každodenního programu řadí v klubu kromě pestré škály z oblasti jazzu i řízené degustace rumu, whisky a vína a to jak v českém, tak i v anglickém jazyce. Samozřejmostí je také možnost pořádání firemních večírků a oslav pro uzavřené společnosti s možností rozšířeného cateringu a dalších výhod.

Zážitek z hudební produkce umocňuje moderní industriální pojetí prostoru, vynikající zvuková a světelná aparatura a též fakt, že Jazz club disponuje koncertním křídlem. Kombinace těchto prvků vytváří příjemní osobitou a nenucenu atmosféru, která je klíčová pro maximální hudební zážitek. Jazz club U Staré paní rád přivítá domácí i zahraniční obecenstvo napříč všemi věkovými kategoriemi. Jediným společným jmenovatelem je radost z výborné muziky a příjemného prostředí.

Zlo – Charles Journet

Srdečně zveme na další knižní salón nakladatelství Krystal OP u čaje a nového vydání slavné sbírky esejů. Hluboká teologická reflexe problému zla od jednoho z největších teologů 20. století.
Praha 1, Praha

Hněv ve společnosti

Debata platformy Dominikánská 8 s živým streamem na Youtube.
Praha 1, Praha

Kdo je tady kněz? – Všeobecné a svátostné kněžství

Panelová debata o kněžství v církvi s živým streamem na youtube.
Praha 1, Praha

Joseph Ratzinger – Pancéřový nebo uměřený papež?

Panelová debata s živým streamem na youtube.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Galerie Jaroslava Frágnera a restaurace Klubu architektů

Nadace české architektury se snaží odborníkům i veřejnosti představovat architekturu v tom nejlepším světle. Jen málo galerií u nás se specializuje na prezentaci architektury. Pražská Galerie Jaroslava Fragnera je jednou z nich.
Praha 1, Praha

Galerie U Zlatého kohouta

Galerie v srdci staré Prahy vznikla v gotických prostorách dvou zrekonstruovaných domů. Nabízí prostor mladým začínajícím umělcům.
Praha 1, Praha

Dům U Zlatého Kohouta

Dům U Zlatého Kohouta stojí na gotických základech a jeho současná klasicistní podoba dle úprav architekta Františka Wolfa přesně zapadá do malebného vzhledu Starého Města.
Praha 1, Praha

Galerie a kavárna U Prstenu v Praze s interaktivní Krajinou her

Galerie U Prstenu v Jilské ulici na Starém Městě představuje projekty pro dospělé i děti v oblastech výtvarného umění, filmu, hudby, divadla, se zvláštním důrazem na prezentaci současného výtvarného umění. Kulturní prostor galerie je doplněn půvabnou nekuřáckou Kavárnu U Prstenu.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Kočičí Praha

Originální kočičí kavárna v centru Prahy nabízí jedinečný zážitek pro váš volný čas. Příjemně strávené chvíle v přítomnosti jedenácti kočičích mazlíčků a výborné kávy a zákusků.
Praha 1, Praha

Restaurace U Modré kachničky v Praze

U Modré kachničky je stylová restaurace v srdci Prahy. Její fantastickou kuchyni a atmosféru si pochvalovala i řada slavných hostů.
Praha 1, Praha

Restaurace Deer Prague

Restaurace, která si klade poměrně vysoký cíl být rodinnou restaurací s domáckou atmosférou. Nabízí degustační menu o šesti chodech a může být spojeno i s degustací vín. A co vaří?
Praha 1, Praha

Chilli Point – nejpálivější místo v Praze

Restaurace a obchod s chilli nenechá chladným nikoho, komu alespoň trocha chilli koluje v žilách. Škála výrobků je opravdu rozmanitá – tapasy, oleje, paštiky, šípkové zavařeniny, medy, čokolády či sazenice chilli.
Praha 1, Praha