!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > U Staré paní - hudební club na Starém městě
Kultura

U Staré paní - hudební club na Starém městě

Hudební klub s nejširším žánrovým záběrem v Praze. Máte chuť zajít na blues, rock, alternativu, indie, nebo world music? Přijďte si užít hudební program Jazz clubu U Staré paní.
Centrum dobré zábavy 350 metrů od Staroměstského náměstí. Jazz club U Staré paní je tradiční prostor v historickém centru Prahy, který se opět otevřel po rekonstrukci v roce 2017.

Jazzklub U Staré Paní býval jedním z center pražské jazzové scény a noví majitelé si přejí, aby jím byl i v budoucnosti. Klub poskytuje prostor bohaté tuzemské jazzové scéně, jež je jednou nohou zakotvena v tradici, rozkročuje se však i směrem k experimentu.

Do každodenního programu řadí v klubu kromě pestré škály z oblasti jazzu i řízené degustace rumu, whisky a vína a to jak v českém, tak i v anglickém jazyce. Samozřejmostí je také možnost pořádání firemních večírků a oslav pro uzavřené společnosti s možností rozšířeného cateringu a dalších výhod.

Zážitek z hudební produkce umocňuje moderní industriální pojetí prostoru, vynikající zvuková a světelná aparatura a též fakt, že Jazz club disponuje koncertním křídlem. Kombinace těchto prvků vytváří příjemní osobitou a nenucenu atmosféru, která je klíčová pro maximální hudební zážitek. Jazz club U Staré paní rád přivítá domácí i zahraniční obecenstvo napříč všemi věkovými kategoriemi. Jediným společným jmenovatelem je radost z výborné muziky a příjemného prostředí.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020