!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Trojské vinobraní - Vinobraní sv. Kláry 2020
Trojské vinobraní - Vinobraní sv. Kláry 2020
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
19.9.
20.9.
+ Přidat foto

Trojské vinobraní - Vinobraní sv. Kláry 2020

Kdy 19. září 2020 11:00 - 20. září 2020 19:00 Gastronomické akce
Milujete víno? Pak si 19. a 20. září nenechte ujít vinobraní v prostředí historické vinice sv. Kláry s jedinečným výhledem na panoráma Prahy.
Po oba víkendové dny se od 11.00 do 19.00 představí vinařská produkce jak místní, tak i dalších vinařství z Čech a Moravy.  Chybět nebude ani burčák a perlivá vína vyrobená z hroznů sklizených na vinici sv. Kláry.
 
I letos se vinicí sv. Kláry a Ornamentální zahradou ponesou tóny jazzu, country, ale i rokenrolu, boogie-woogie a blues. Chybět nebude ani tradiční cimbálovka či staropražské písničky.

Program je připraven také pro děti, které se mohou těšit na dětský koutek plný zábavy a divadélko.
 
Toužíte odhalit tajemství výroby zdejších vín? Nenechte si ujít možnost komentované prohlídky místního vinného sklepa s průvodcem. Prohlídky budou probíhat po oba dny v rámci ceny vstupu na vinobraní.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 12. 2019