!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Divadlo Na Jezerce
Kultura

Divadlo Na Jezerce

Divadlo Na Jezerce provozuje Divadelní společnost Jana Hrušínského a těší se široké divácké přízni. Budova divadla je zrekonstruovaná klasicistní bývalá usedlost v Praze 4, kterou obklopuje park Jezerka.
Divadelní společnost Jana Hrušínského obnovila bývalou usedlost Jezerka v pražských Nuslích, která se stala oblíbeným divadlem. Budova se nachází uprostřed parku Jezerka a mimo kulturních zážitků nabízí hostům také kvalitní pokrmy a nápoje zdejší restaurace, která v létě disponuje i příjemnou zahrádkou.  

Divadlo má kapacitu 205 křesel a pořádá většinou moderní divadelní představení zahraničních autorů. Repertoárem divadla jsou komedie a dramata, ve kterých uvidíte slavné herecké osobnosti (např. Jiřinu Bohdalovou, Jana Hrušínského, Radka Holuba, Petra Kostku, Annu Polívkovou, Libuši Švormovou, Miroslava Etzlera a další. Všechna představení začínají v 19 hodin. Předprodej začíná vždy 1. všední den měsíce předcházejícího, na webu - od půlnoci, v pokladně od 13:00. Pro přímý prodej je část vstupenek rezervována.

Do Divadla Na Jezerce se nejlépe dostanete autobusem č. 188, zastávka Jezerka. Autobus jede například od metra C Pankrác nebo z druhého směru od ulice Nuselská (st. Kloboučnická).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 8. 2020