!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Mobilní malování na keramiku v Praze
Zážitky

Mobilní malování na keramiku v Praze

Pořádáte narozeninovou oslavu pro děti a hledáte příjemnou zábavu nebo party pro dospělé a chcete ji pojmout odpočinkově v poklidu? Vyzkoušejte malování na keramiku. Organizátoři přijedou na vaše akce a postarají se o originální zábavu.
Pořádáte teambuilding a chtěli byste ho pojmout tak trochu jinak? Chystáte narozeninovou party a hledáte klidnou a odpočinkovou zábavu pro hosty? Nebo prostě a jen chystáte setkání s přáteli a rádi byste si společně zarelaxovali u keramiky v prostředí vašeho domova?

Společnost Prostor pro dialog vám nabízí malováním na keramiku. Organizátoři vám přímo na místo (v Praze a okolí) dovezou vybranou keramiku, barevné glazury a veškeré pomůcky pro malování a vy i celá skupina se můžete poté pouze a jen oddat tvoření. Muži se většinou zpočátku netváří, ale ve výsledku jsou nadšeni a naprosto spokojeni a chtějí pokračovat.

Vybírat můžete např. různé hrnečky, talířky, mističky, miniatury, ozdoby apod. Průměrná cena za 1 ks běžné keramiky se pohybuje většinou mezi 250-300 Kč. V ceně je zahrnut jeden výrobek, barevné glazury, potřeby pro malování, výpal ve speciální peci, 1 osoba personál a doprava. Do 14dnů budou vaše výrobky vypáleny a hromadně dovezeny na předem domluvené místo (součást ceny).

Délka akce se pohybuje cca mezi 2-3 hodinami. Samotné malování vám zabere od 15 minut více - dle náročnosti vaší tvorby.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020