Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > SquashArena Novodvorská
Životní styl

SquashArena Novodvorská

Squash, stolní tenis, aerobic a další sporty pod vedením zkušených instruktorů.
Amatérská Arena Liga (soutěž o ceny v celkové hodnotě 20 000 korun), junior squash (6 – 17let) – trenéři Sezemský Jaroslav, Tesárek Ladislav, Kříž Ladislav, asistenti trenétrů: Kunst Jan, Kolinger Tomáš.

Amatérské a firemní squashové turnaje.

Turnaje pro registrované ligové hráče, firemní turnajeIII., II. a I. celorepubliková ČASQ liga muži, I.liga a extraliga ženy (squash ) – trenéři squashe: Marko Štěpán, Tesárek Ladislav, Sezemský Jaroslav, Kříž Ladislav, Svobodová Renata, Votruba Michal.

Stolní tenis – amatérská stolní tenis liga.

Aerobic (Master Step, P-Class, Master AE, Body Styling, AE Body, Step AE), Power Yoga, dětský aerobic: 5 – 8let, 9 – 12let, 13 – 15 let  – cvičitelka Jana Trnková. Sobotní a nedělní 3-hod. marathonky ve cvičení Tae-Bo (cvičitelé Zlatka a Pavel Trumpešovi) – cvičitelky: Lenka Budíčková, Dana Tomášková, Rašková Petra, Jana Trnková, Sejková Pavlína, Hálová Petra, Holíčková Jitka, Buzková Marie, Křenková Hanka, Vobr Jaroslav, Karlíková Romana.

Turbo solárium Ergoline 400.

 

Betlémy 2022 – kostel sv. Václava v Nuslích

Architektura betlémské chýše odpovídá době vzniku jesliček v roce 1903. Se stylem stavby částečně korespondují figury, některé dřevěné, jiné zase "gipsové". V poslední době byl exteriér doplněn novými, plastovými figurami.
Praha 4, Praha

Dinosauří horečka v Triloparku

V Triloparku vás čeká výstava Nelítostný pravěk s množstvím exemplářů k osahání. Nově máme instalovanou i skutečnou metrovou končetinu dinosaura a čtyřmetrovou kostru plesiosaura. Z výstavy se přesunete do dinosauřích dílen, odkud si děti odnesou, co unesou, včetně pravého zubu žraloka v ceně.
Praha 4, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Pole Dance u Soni Kochové

Chtěli byste se naučit Pole Dance, vidět rychle pokroky z hodiny na hodinu a preferujete cvičení v menší skupině? Tak přesně pro vás je otevřeno studio Simply Pole, ve kterém jsou všichni současní i budoucí milovníci Pole Dance vítáni!
Praha 4, Praha

Výtvarná dílna Cuřínka

Udělejte si čas pro sebe a přijďte sami nebo se svými dětmi do Výtvarné dílny Cuřínka. Odnesete si domů hotový výrobek a také dobrý pocit z vlastní tvořivosti.
Praha 4, Praha

Škola lezení na umělé stěně

Zkusili jste někdy lezení na umělé stěně? Jestli ne, máte skvělou příležitost! Lezecká škola Explore a její fajn instruktoři jsou vám k dispozici.
Praha 4, Praha

Zumba v Praze – cvičíte a spalujete spousty kalorií

Zumba je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobicu a tance. Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party. A přešně taková je filosofie Zumby.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Food truck Gule

Sociální podnik pro osoby s handicapem. – GULE (Gastronomie Umožňující Lidem Existovat).
Praha, Praha

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Café V zahradě v Nuslích

Útulná kavárna v pražských Nuslích na náměstí Bratří Synků, nabízí kávu, čaj, zákusky, dorty, snídaně, nealkoholické nápoje a víno. Jak název napovídá, čeká vás posezení v zahradě ukryté ve vnitrobloku. Wifi je zde k dispozici.
Praha 4, Praha

Pizza Hned v Nuslích

Oblíbená Pizza Hned v pražských Nuslích nabízí kvalitní a širokou nabídku pizz všech druhů, včetně rozvozu do vzdálenějších míst. Provozovna se nachází hned u zastávky tramvaje Horky a uspokojí každého milovníka dobré pizzy kvalitním kouskem anebo celou pizzou.
Praha 4, Praha