Úvod > Co chcete dělat? > Dětská Kanada – výletní trasy Českou Kanadou pro rodiny s dětmi
Zážitky

Dětská Kanada – výletní trasy Českou Kanadou pro rodiny s dětmi

Přímo na míru rodin s dětmi ušila svou speciální nabídku turistická oblast Česká Kanada. Původcem nejmenších turistů je zde dvojice jejich malovaných vrstevníků, Čendy a Katky. Projekt Dětská Kanada zabaví děti a rodiče zbaví obav, že se jejich ratolesti budou při toulkách Českou Kanadou nudit.
Putování s dětmi po České Kanadě v doprovodu Čendy a Katky je rodinný průvodce a hra v jednom balení. Na vybraných atraktivitách děti získají razítka a za různý počet razítek různé odměny v informačních centrech oblasti.

Na trasách Dětské Kanady se nachází například Zoo Na Hrádečku a Obludiště, největší keřový labyrint ve střední Evropě, v Horní Pěně u Jindřichova Hradce, Houbový park, Ráj skřítků a Kukuřičné bludiště v Roseči, Jindřichohradecká úzkokolejka, rozhledna U Jakuba, Cesta pohádkovým lesem u Slavonic, výstavní dům Stará radnice v Jindřichově Hradci, bazén v Jindřichově Hradci a koupaliště v Dačicích.

Na seznamu atraktivit je dále zařazena Hvězdárna a planetáriu prof. Františka Nušla v Jindřichově Hradci, Domácí Zoo Bejčkův mlýn ve Slavonicích, Dům gobelínů v jindřichohradeckém zámeckém pivovaru a hradecké Muzeum fotografie a obrázkových médií.
 

Jak získat odměnu za putování?

Chceš získat odměnu za putování Českou Kanadou? Je to úplně jednoduché! Vydejte se do České Kanady, navštivte několik míst, kde zažijete spoustu zábavy a legrace, získejte razítka a na íčku si vyzvedněte odměnu. Čím víc razítek záskáte, tím lepší odměna bude.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Restro

Restro

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Orea Hotel Angelo Praha

Orea Hotel Angelo Praha

Praha 5, Praha
Hotel Concertino Jindřichův Hradec

Hotel Concertino Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Apartmány v Jindřichově Hradci

Apartmány v Jindřichově Hradci

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy