Úvod > Co chcete dělat? > Dětská Kanada – výletní trasy Českou Kanadou pro rodiny s dětmi
Zážitky

Dětská Kanada – výletní trasy Českou Kanadou pro rodiny s dětmi

Přímo na míru rodin s dětmi ušila svou speciální nabídku turistická oblast Česká Kanada. Původcem nejmenších turistů je zde dvojice jejich malovaných vrstevníků, Čendy a Katky. Projekt Dětská Kanada zabaví děti a rodiče zbaví obav, že se jejich ratolesti budou při toulkách Českou Kanadou nudit.
Putování s dětmi po České Kanadě v doprovodu Čendy a Katky je rodinný průvodce a hra v jednom balení. Na vybraných atraktivitách děti získají razítka a za různý počet razítek různé odměny v informačních centrech oblasti.

Na trasách Dětské Kanady se nachází například Zoo Na Hrádečku a Obludiště, největší keřový labyrint ve střední Evropě, v Horní Pěně u Jindřichova Hradce, Houbový park, Ráj skřítků a Kukuřičné bludiště v Roseči, Jindřichohradecká úzkokolejka, rozhledna U Jakuba, Cesta pohádkovým lesem u Slavonic, výstavní dům Stará radnice v Jindřichově Hradci, bazén v Jindřichově Hradci a koupaliště v Dačicích.

Na seznamu atraktivit je dále zařazena Hvězdárna a planetáriu prof. Františka Nušla v Jindřichově Hradci, Domácí Zoo Bejčkův mlýn ve Slavonicích, Dům gobelínů v jindřichohradeckém zámeckém pivovaru a hradecké Muzeum fotografie a obrázkových médií.
 

Jak získat odměnu za putování?

Chceš získat odměnu za putování Českou Kanadou? Je to úplně jednoduché! Vydejte se do České Kanady, navštivte několik míst, kde zažijete spoustu zábavy a legrace, získejte razítka a na íčku si vyzvedněte odměnu. Čím víc razítek záskáte, tím lepší odměna bude.

Provozovatel

Destinační management Česká Kanada

Jarošovská 68/II
377 01 Jindřichův Hradec
Email:
info@ckanada.cz
WWW:
www.ckanada.cz/De...
GPS:
49,146514 15,003571
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Florian Palace

Hotel Florian Palace

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Restaurace Černej pták

Restaurace Černej pták

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Restro

Restro

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj
Restaurace Udírna

Restaurace Udírna

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj