Úvod > Kalendář akcí > Kukuřičné bludiště v Roseči na jihu Čech
Kukuřičné bludiště v Roseči na jihu Čech
"> "> "> "> "> ">
1.7.
29.8.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Kukuřičné bludiště v Roseči na jihu Čech

Kdy 1. červenec 2021 9:0029. srpen 2021 19:00
Kukuřičné bludiště pro dospělé a děti v jižních Čechách. Letní zábava v krásné krajině mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní, probíhající přes léto.

Kukuřičné bludiště v Roseči letošní rok otevírá již 9. sezónu. Herní areál je určen především pro rodiny s dětmi, které hledají celodenní zábavu na vsi v krásné krajině Třeboňska v jižních Čechách. Místo by mělo připomínat to, co bylo dříve běžné, chceme dětem umožnit trávit volný čas v přírodě a na venkově.

Letošní rok nabízí nejen bloudění v kukuřici, ale i dnes už tradiční velký slámový hrad, který má zabudované 2 velkoplošné trampolíny, bazén, badminton, fotbal, ping pong, beachvolejbalové hřiště, motokáry, monokola, klokaní boty a bosí chodník. Novinkami letošního roku je spaní pod hvězdami a hra laserX se zbraněmi nerf a laserx.
 

Netradiční přespávání – spaní podhvězdami

V areálu vás necháme přespat pod hvězdami bez narušení pouličního osvětlení. Můžete si ustlat v trávě, na slámě, ale i v teepe. Ráno Vám doneseme snídaňový koš s domácími produkty, čerstvým pečivem a voňavou kávu. Přespání je nutné rezervovat přes rezervační kalendář na našich stránkách www.letovkukuřici.cz.
 

Outdoor Laser X!

Chcete zkusit něco nového, kde si budete moci zahrát se svými dětmi a budete se královsky bavit? Na rezervovaný večer se herní areál promění na Arénu pro Outdoor Laser x. Běháte v herním areálu, ve kterém je plno překážek a schovek, zastřílíte si s dětmi, partou, rodinou. Laser X je hra, která je zcela bezpečná hra vhodná pro všechny věkové skupiny – pro děti od 8 let, rodiny s dětmi, originální zábava s kamarády.

Rychlé občerstvení v maringotce nabízí po celý den domácí bezinkové a levandulové limonády, koktejly, domácí koláče, kremrole a další domácí pochutiny od příjemného místního personálu. To vše bez použití plastu!


Další Informace:

  • Hostinec U Jitky s výbornou domácí kuchyní
  • Vstupenky zakoupené 24 hodin před příjezdem přes webové stránky budete mít 15% slevu!
  • Po zaplacení třetího vstupu máte ostatní vstupy na letošní sezonu zdarma
  •  WiFi a parkoviště zdarma
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Rybaření na Frankově dvoře u Jindřichova Hradce

Rybaření na Frankově dvoře u Jindřichova Hradce

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Apartmány v Jindřichově Hradci

Apartmány v Jindřichově Hradci

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Autokemp U Skalníků

Autokemp U Skalníků

Stráž nad Nežárkou, Jižní Čechy