Úvod > Co chcete dělat? > První pivní a čokoládové lázně v Jindřichově Hradci
Životní styl

První pivní a čokoládové lázně v Jindřichově Hradci

Dopřejte si speciální a naprosto originální lázeňskou terapii – pivní či čokoládovou koupel podporující mikrocirkulaci pokožky a tvorbu endorfinů, tzv. hormonů štěstí.
V Jindřichově Hradci můžete relaxovat v prvních pivních a čokoládových lázních. Pivní lázeň může samozřejmě posloužit i jako antistresová terapie, která je vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci, ozdravný účinek pivních lázně působí také na pleť, vlasy, uvolnění svalů, prohřátí kloubů i řadu jiných částí lidského těla. Blahodárné účinky pivních koupelí objevili naši předkové poprvé již v období středověku. Kvasnice, ze kterých se pivo vyrábí, mohou při správné konzistenci a teplotě nahradit mnohé přírodní léčebné prostředky. Užívat si relaxaci budete v dřevěné vaně, k pohodě přispěje popíjení piva značky Bernard.

Ti, kdo zvolí čokoládovou proceduru se mohou těšit na příjemnou vůni čokolády, která navozuje celkový pocit vyrovnanosti. Čokoládová lázeň také vyvolává dokonalý pocit blaženosti, kdy je vaše tělo zahaleno do sametového klidu a ztišení. Jemná čokoládová koupel podporuje mikrocirkulaci v pokožce a blahodárně působí na elasticitu kůže a zpomaluje stárnutí. Čokoládové terapie je tak výborným prostředkem proti depresím, stresu a špatné náledě. Během terapie můžete mlsat z horkou belgickou čokoládu přímo z fontány.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Restro

Restro

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Orea Hotel Angelo Praha

Orea Hotel Angelo Praha

Praha 5, Praha
Hotel Concertino Jindřichův Hradec

Hotel Concertino Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy
Apartmány v Jindřichově Hradci

Apartmány v Jindřichově Hradci

Jindřichův Hradec, Jižní Čechy