Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Relaxačně-pobytový areál Sázavský ostrov

Relaxačně-pobytový areál Sázavský ostrov

Ubytování
Nový relaxačně-pobytový areál Sázavský ostrov ve městě Sázava najdete v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví. Hosté i návštěvníci ocení přímo v areálu nejen oblíbenou restauraci, množství sportovišť a atrakcí na volný čas, ale i další možnosti, jak strávit příjemný den či dovolenou.
Areál nabízí stále se rozšiřující škálu možností zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl.

V areálu se nachází stylová taverna s terasou a s příjemným posezením u otevřeného ohniště. Taverna nabízí hotová jídla, minutky, grilované speciality a třeba i rožnění selete nebo rauty s živou hudbou. Taverna nabízí také zajištění rodinných i firemních oslav a večírků. Velmi oblíbené je také pořádání svatebních oslav.

Areál poskytuje dále možnost ubytování, pronájem restaurace či celého areálu a v neposlední řade i pomoc při plánování a organizaci oslavy (sestavení menu, výzdoba, konzultace).

Možnosti ubytování:
  • Apartmány (sedm čtyřlůžkových a jeden dvoulůžkový s možností přistýlek) s vlastní terasou, vybavenou kuchyňkou, vlastní sprchou a sociálním zařízením, možnost připojení na internet.
  • Mobilní domy (šest čtyřlůžkových) s vlastní terasou, vybavenou kuchyňkou, vlastní sprchou a sociálním zařízením.
  • Pokoje (šest dvoulůžkových, devět třílůžkových a devět čtyřlůžkových) moderně zařízené, s TV a možností připojení na internet.
  • Podsadové stany (v letní sezóně celkem 19 dvoulůžkových stanů), k dispozici společné sociální zařízení včetně sprch, ohniště,dřevo.
  • Kemp - celoročně možnost parkování karavanů a obytných přívěsů i dlouhodobě, celoroční možnost stanování, k dispozici společné sociální zařízení včetně sprch, ohniště.
Sázavský ostrov nabízí ideální podmínky pro rodinnou rekreaci, která uspokojí požadavky dospělých i dětí. Přímo v areálu je k dispozici několik sportovišť a atrakcí (dětské hřiště s lanovkou, fotbalové, nohejbalové a volejbalové hřiště, obří trampolína, ping-pong, ruské kuželky atd.).

V blízkém okolí Sázavy se zase nachází množství historických a kulturních památek jednoduše dostupných autobusem i oblíbeným Posázavským pacifikem.

Milovníky přírody určitě potěší známé cyklotrasy a turistické stezky (červená, zelená, modrá a žlutá), děti pak koupání nebo projížďka šlapadlem či pramicí po řece. Na své si přijdou i houbaři a rybáři.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2019
20.7.
27.7.
20. Letní škola starého tance 2019

20. Letní škola starého tance 2019

Rataje nad Sázavou, Střední Čechy
1.7.
26.8.
Prázdninové pondělky na hradě Český Šternberk

Prázdninové pondělky na hradě Český Šternberk

Český Šternberk, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí