Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Mobilní malování na keramiku v Praze

Mobilní malování na keramiku v Praze

Zážitky
Pořádáte narozeninovou oslavu pro děti a hledáte příjemnou zábavu nebo party pro dospělé a chcete ji pojmout odpočinkově v poklidu? Vyzkoušejte malování na keramiku. Organizátoři přijedou na vaše akce a postarají se o originální zábavu.
Pořádáte teambuilding a chtěli byste ho pojmout tak trochu jinak? Chystáte narozeninovou party a hledáte klidnou a odpočinkovou zábavu pro hosty? Nebo prostě a jen chystáte setkání s přáteli a rádi byste si společně zarelaxovali u keramiky v prostředí vašeho domova?

Společnost Prostor pro dialog vám nabízí malováním na keramiku. Organizátoři vám přímo na místo (v Praze a okolí) dovezou vybranou keramiku, barevné glazury a veškeré pomůcky pro malování a vy i celá skupina se můžete poté pouze a jen oddat tvoření. Muži se většinou zpočátku netváří, ale ve výsledku jsou nadšeni a naprosto spokojeni a chtějí pokračovat.

Vybírat můžete např. různé hrnečky, talířky, mističky, miniatury, ozdoby apod. Průměrná cena za 1 ks běžné keramiky se pohybuje většinou mezi 250-300 Kč. V ceně je zahrnut jeden výrobek, barevné glazury, potřeby pro malování, výpal ve speciální peci, 1 osoba personál a doprava. Do 14dnů budou vaše výrobky vypáleny a hromadně dovezeny na předem domluvené místo (součást ceny).

Délka akce se pohybuje cca mezi 2-3 hodinami. Samotné malování vám zabere od 15 minut více - dle náročnosti vaší tvorby.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 9. 2019
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
20.3.
18.12.
Farmářské trhy na Pankráci

Farmářské trhy na Pankráci

Praha 4, Praha
15.4.
15.11.
Farmářské trhy na Tyláku

Farmářské trhy na Tyláku

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí