Úvod > Kalendář akcí > Apetit piknik v Havlíčkových sadech v Praze - zrušeno

Apetit piknik v Havlíčkových sadech v Praze - zrušeno

Kdy 13. červen 2020 10:00 - 21:00 Gastronomické akce
Pojďte na Apetit piknik! V sobotu 13. června se bude konat už 10. kulinární trh a gastronomický festival v jednom, pořádaný časopisem Apetit. Letos opět ve vinohradském parku Grébovka.

Apetit piknik je gastronomický festival pořádaný časopisem Apetit. Potkávají se na něm čtenáři časopisu, redakce, milovníci dobrého jídla a pití, šéfkuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři i kulináři, kteří své produkty a kuchařský um představují veřejnosti úplně poprvé. A právě v tom je Apetit piknik jedinečný. Své produkty na něm nabízely a svou kariéru na poli gastronomie rozjely projekty jako Čongrády nebo Naše Kaše.

Už od prvního ročníku se Apetit piknik drží pravidla: dobře pohostit, pobavit a seznámit návštěvníky s těmi nejlepšími farmáři, malovýrobci, prodejci a nově i šéfkuchaři. Na své si tak přijdou milovníci české klasiky i exotických a ostřejších chutí, a to u více než 120 "stánkařů", jejichž sortiment je vždy velmi rozmanitý. Na výběr prodejců totiž dohlíží sama redakce.

Prostředí anglického parku Grébovka nabízí dostatek prostoru nejen pro ochutnávky delikates u stánků, na rozložených piknikových dekách nebo u stolků, ale návštěvníci se zde mohou setkat s celou redakcí časopisu Apetit, zhlédnout kuchařské show a zapojit se do mini kurzů vaření, vychutnat si hudební produkci (DJ i koncerty) a zatančit si. Nechybí ani odpočinkové zóny a dětský koutek s programem.

Celý popis
Naposledy změněno: 13. 6. 2020