Úvod > Aktivity & akce > Akce > Tajuplné průchody Starého Města

Tajuplné průchody Starého Města

Kdy 28. červenec 2018 19:30 - 21:30 Akce pro děti
Na dvě hodiny se pomocí strašidelného průvodce ponořte do tajemných uliček a průchodů Starého Města, kde potkáte málo živáčků, ale o to více strašidel a jejich pověstí. Zarezervujte si prosím své místo.

Znáte opravdu všechny uličky Starého města? Dokázali byste se dostat od Karlova mostu k Prašné bráně aniž potkáte turisty, zato potkáte strašidla?

Pokud chcete již příště odpovědět ano, vydejte se v doprovodu strašidelného průvodce na cestu zapadlými uličkami, průchody a průjezdy - zkrátka tajuplnými zákoutími. Po cestě vás čeká spousta pověstí a jistě i nějaká ta strašidla.

Poznáte příběh o zvoníku Makuredovi, Bezhlavém Templáři, Alchymistovi z Karlovy ulice, kněžně Drahomíře, duších husitů, o původu názvu ulice Nekázanka, hazardní stařence, Domě U Sixtů, Bílém jednorožci, O mnichovi a Helbrechtnici, o Sněžibabě, střeše Týnského chrámu, řeznici Apolence, o pivovaru U hrubého muže, Pirátovi z truhlářské i Indiánovi co straší Na Františku, i o zázracích svaté Anežky a zlé povodni co Prahu jednou postihne. 

Své místo si včas rezervujte online na webu muzea. Sraz na Annenském náměstí naproti Divadlu na Zábradlí. 

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 7. 2018
24.11.
31.1.
Výstava pohádky Čertí brko

Výstava pohádky Čertí brko

Praha 1, Praha
10.12.
2.2.
Vánoce v Pražském Jezulátku

Vánoce v Pražském Jezulátku

Praha 1, Praha
2.4.
1.1.
Mysterium věže

Mysterium věže

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí