Úvod > Co chcete dělat? > The Mozart Prague
Ubytování

The Mozart Prague

Hotel The Mozart Prague je bývalou rezidencí hraběte Karla Pachty a kdysi v něm při svém pobytu ve městě přespával Mozart; palác se pyšní nádhernými nástěnnými malbami, klenutými stropy, sochami a krby.
V prostorných a osobitě zařízených apartmá, z nichž mnohá mají výhled na Pražský hrad, hosté zaručeně naleznou vytoužený klid.

V hotelu The Mozart Prague je každý pokoj a apartmá výjimečné vlastní individualitou, stylem a výzdobou. Interiéry v tomto hotelu s unikátními architektonickými detaily, jako jsou starodávné dřevěné trámy a klenbové stropy, jsou zařízeny tak, aby poskytovaly maximální pohodlí, útulnost a soukromí pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Některé pokoje mají i balkóny, z kterých je úžasný výhled přímo na Pražský hrad.

Ve vybavení pokojů se nachází plně vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, župany a přezůvky, kávovar a varná konvice, přenosný vařič, lednička, příbory a nádobí. Bezplatný vysokorychlostní internet nebo WIFI, pokojový trezor, satelitní TV s DVD přehrávačem, telefony pro přímé volání s hlasovou schránkou, na vyžádání soukromý majordomus, fény a klimatizace.

Hotel The Mozart Prague je příjemné místo s možnostmi wellness, kde se hosté mohou uvolnit na závěr únavného pracovního dne nebo po prohlídce památek. Kromě toho si hosté mohou na recepci objednat příjemné a uvolňující masáže přímo na pokoji. Kromě toho hotel nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro zpříjemnění pobytu, včetně majordoma na vyžádání, parkovací služby, nepřetržitého provozu business centra a v některých částech hotelu WIFI. Jednací místnosti s přirozeným světlem, dopravu z letiště a na letiště, cateringové a banketové služby, svatby. Průvodce městem, mapy města, prohlídky města. Každý den snídani, piknikový koš, úklid pokojů  a k tomu praní a čištění, limuzínový servis.

Provozovatel

The Mozart Prague

Karolíny Světlé 34
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 844 223 111
Email:
info@themozart.com
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.themozart.com
GPS:
50,084747 14,414117
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin