Úvod > Kalendář akcí > Svatováclavské vinobraní na Pražském hradě
Svatováclavské vinobraní na Pražském hradě
"> "> ">
25.9.
26.9.
Přidat foto
Gastronomické akce

Svatováclavské vinobraní na Pražském hradě

Restaurace Villa Richter Vás zve na již tradiční ročník Svatováclavského vinobraní.
Necelých deset minut pěšky ze zastávky Malostranská se vám v areálu Svatováclavské vinice a Villy Richter naskytne jedinečná příležitost okoštovat vynikající vína předních českých a moravských vinařství.

Letos již počtrnácté budete moct okoštovat vynikající vína předních českých a moravských vinařství v autentickém prostředí nejstaršího českého vinohradu s dechberoucími výhledy na matičku Prahu. Kromě ochutnávek krásných vín se můžete těšit na řadu dalších pochoutek. Samozřejmě nebude chybět ani tradiční burčák! Brány vinobraní otevíráme 25. a 26. září 2021 od 12.00 do 18.00.

Místo konání je lehce dostupné metrem i tramvají. Od stanice Malostranská je to jen pár minut na vinici. Přijďte s námi prožít pohodové degustační odpoledne a zpříjemnit si tak sobotní a nedělní den.ombinace svátku sv. Václava, prvotřídních tuzemských vín a regionálních pochutin vytváří perfektní příležitost k návštěvě Svatováclavské vinice a Villy Richter.

Přímo na Pražském hradě se nachází jeden z nejkrásnějších a nejstarších vinohradů v Čechách, jehož počátky sahají až do 10. století, a který nese jméno svého zakladatele Svatého Václava. Na svátek svatého Václava budou mít návštěvníci možnost seznámit se s víny našich významných vinařství a vychutnat si při sklence vína jedinečný a neopakovatelný výhled na historické jádro města.

Prožijte den plný veselí, pohody a vína v areálu Pražského hradu.
Zobrazit více

Provozovatel

Villa Richter

Staré zámecké schody 6/251
118 00 Praha
Tel.:
+420 702 205 108
Email:
info@villarichter.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.villarichter.cz
WWW:
https://www.vinaz...
GPS:
50,092496 14,408359
 
Region:
Praha
 

Časová náročnost

4,0 hodiny