!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Svatováclavské vinobraní na Pražském hradě - zrušeno
Svatováclavské vinobraní na Pražském hradě - zrušeno
"> "> ">
28.9.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Svatováclavské vinobraní na Pražském hradě - zrušeno

Kdy 28. září 2020 11:00 - 18:00
Restaurace Villa Richter Vás zve na již tradiční ročník Svatováclavského vinobraní.
Necelých deset minut pěšky ze zastávky Malostranská se vám v areálu Svatováclavské vinice a Villy Richter naskytne jedinečná příležitost okoštovat vynikající vína předních českých a moravských vinařství. Brány otevíráme 28. září od 11.00 do 18.00.

Kombinace svátku sv. Václava, prvotřídních tuzemských vín a regionálních pochutin vytváří perfektní příležitost k návštěvě Svatováclavské vinice a Villy Richter. Vstupné stojí 200 Kč a zahrnuje degustační skleničku a tři žetony na základní ochutnávku. Žeton je pro tento den oficiální platidlo vhodnotě 20 Kč potřebné k nákupu vzorků a doplňkové gastronomie. Žetony je možno dokupovat libovolně během akce u vstupů nebo prodejců žetonů. Zbylé žetony nelze směnit zpětně.

Přímo na Pražském hradě se nachází jeden z nejkrásnějších a nejstarších vinohradů v Čechách, jehož počátky sahají až do 10. století, a který nese jméno svého zakladatele Svatého Václava. Na svátek svatého Václava budou mít návštěvníci možnost seznámit se s víny našich významných vinařství a vychutnat si při sklence vína jedinečný a neopakovatelný výhled na historické jádro města.

Prožijte den plný veselí, pohody a vína v areálu Pražského hradu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 9. 2020