Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Tradiční Den díkuvzdání v americkém stylu v TGI Fridays na Andělu
Tradiční Den díkuvzdání v americkém stylu v TGI Fridays na Andělu
Gastronomické akce

Tradiční Den díkuvzdání v americkém stylu v TGI Fridays na Andělu

V neděli 27.11. slavíme ve velkém stylu nejoblíbenější americký svátek. Nenechte si to ujít.
Každý rok je čtvrtý čtvrtek v listopadu ve Spojených státech věnován oslavám sklizně a poděkování za uplynulý rok. A bez pořádného jídla se to nikdy neobejde. Přijďte si s rodinou a přáteli vychutnat tradičního pečeného krocana, kaštanovou nádivku, brusinkovou omáčku a dýňový koláč přes tak, jak jej můžete na Den díkuvzdání ochutnat v každé americké rodině! Rozepněte knoflíky kalhot, s naším v TGI Fridays na Andělu to bude veliké!

Provozovatel

TGI Fridays

Nádražní 110
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 257 286 261
Tel.:
+420 257 217 702
Email:
jan.hrncir@rosint...
Email:
andel@rosinter.cz
WWW:
www.tgifridays.cz/
GPS:
50,070546 14,405173
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 200 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Výstava Minulá budoucnost ve vestibulu Na Knížecí

V obnoveném vestibulu Na Knížecí ve stanici metra Anděl najdete výstavu Minulá budoucnost. Jejím hlavním tématem je pražské metro a ve zrekonstruovaných vitrínách přímo ve vestibulu si cestující mohou vystavená díla prohlédnout až do konce roku 2022.
Praha 5, Praha

Festival francouzského filmu 2022

25. ročník Festivalu francouzského filmu uvede jako každý rok francouzské snímky promítané v české distribuci.
Praha 5, Praha

Kluziště Smíchov

Veřejné bruslení na náměstí 14. Října na Smíchově na rodinném kluzišti o rozměrech 15 x 20 metrů. Kluziště Smíchov je otevřeno denně v čase 09:00-21:00 hod. Kluziště je veřejnosti volně přístupné a je zdarma. Sezóna začíná 26.11.2022 a končí 23.2.2022.
Praha, Praha

Adventní market – Korzo na Radlické

Přijďte s námi pobýt a nakoupit Vánoční dárky mimo hektické prostředí nákupních center.Korzo na Radlické je místem pro načerpání vánoční pohody, nabídne vám nákup vánočních dárků od šikovných českých tvůrců, spoustu svařeného vína s domácím sirupem, kávu z Kavárny co hledá jméno a spoustu dalšího.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Budova Zlatý anděl na Smíchově

Zvlněná skleněná věžovitá budova na pražském Smíchově, stojí na křižovatce Anděl nad stejnojmennou stanicí metra. Navrhl ji francouzský architekt Jean Nouvel a zdobí ji červené verše slavných básníků i vysoká postava černo-bílého anděla z filmu Wima Wenderse Nebe nad Berlínem.
Praha 5, Praha

Bowling Smíchov – Praha 5

Smíchovské bowlingové centrum disponuje 6-ti bowlingovými profi dráhami QubicaAMF, kulečníkem, šipkami laserovou střelnicí a plně vybaveným barem pro skvělé herní zážitky.
Praha 5, Praha

Manifesto Market Anděl

Manifesto je místem k setkávání gastronomie a kultury. V Manifestu se prolínají pečlivě vybrané kulinářské koncepty s kulturním programem. Během jediné návštěvy můžete ochutnat autentické kuchyně Středozemí, Asie i Ameriky i pýchu místních pivovarů a našich vinařů.
Praha 5, Praha

Music Bar Restaurant Back Doors

Restaurace s koktejlovým barem BackDoors byla založena v roce 2003 a umístěna do zrekonstruovaných sklepních prostor historického starého Smíchova.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Anděl

Plzeňský restaurant Anděl je moderní restaurační zařízení, které se nachází na pražském Smíchově v Nádražní ulici, v blízkosti zastávky Anděl.
Praha, Praha

Restaurace Red Pif

Restaurace Red Pif se spojuje tradiční česká kuchyně, výtečný plzeňský ležák a moderní francouzská gastronomie s výběrem přírodních vín, převážně francouzských. Design restaurace je inspirován tradičním tvaroslovím dřevěných hospod.
Praha 5, Praha

Restaurace Taro

V restauraci Taro vás nechají nakouknout kuchařům pod ruce. Na baru obklopující otevřenou kuchyni se servírují degustační večeře a "á la carte" obědy. Kapacita restaurace je pouze 20 míst, nezapomeňte si proto svá místa rezervovat!
Praha 5, Praha

Restaurace Odpočívadlo

Odpočívadlo je podnik s nejširší nabídkou kvalitních rozlévaných moravských a světových vín na Smíchově. Odpočívadlo je místo pro příjemné posezení v hezkém prostředí v jakoukoliv roční dobu.
Praha, Praha