Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Relaxační víkend s jógou na Šumavě
Víkend s jógou na Šumavě - hotel Nebespán
Sportovní akce

Relaxační víkend s jógou na Šumavě

Dopřejte si relaxační víkendový pobyt se skvělou gastronomií pro vaše tělo i duši. Budete mít čas a prostor jen sami pro sebe a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi a běžný život. V průběhu víkendu vás čeká přes 5 hodin cvičení, včetně čchi-kung (tradiční čínské cvičení).
Uprostřed jedinečné šumavské přírody nadechnete vůni podzimu, a v milém a profesionálním prostředí rodinného hotelu Nebespán si vychutnáte výbornou kávu či skvělé jídlo. Budete mít čas a prostor jen sami pro sebe a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi a běžný život. V průběhu  víkendu vás čeká přes 5 hodin cvičení. Zkusíme zpomalit na všech úrovních a věnovat se jen tomu, co nás baví a zajímá.

Nabídneme vám lekce jemné jógy, užijete si vedenou relaxaci a budete mít i možnost vyzkoušet si čchi-kung (tradiční čínské cvičení pro zdraví). Program pobytu je zaměřený na práci s tělem, dechem a pozorností. Budete mít i dostatek času na procházky v lese nebo výlety do okolí, které vám rádi doporučíme.

Mimoto se můžete těšit na pohodlí a milou atmosféru malého rodinného hotelu, vyladěné pokrmy francouzského kuchaře doplněné nabídkou kvalitních vín, infrasaunu, soukromou zahradu nebo lelkování s šálkem výběrové kávy a lahodným zákuskem od hotelové cukrářky.

Nad rámec programu nabízíme možnost objednat se na individuální lekci.

Provozovatel

Nebespán boutique hotel

Náměstí 7
341 92 Kašperské Hory
Tel.:
+420 603 255 563
Tel.:
+420 736 602 378
Email:
info@nebespan.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://nebespan....
GPS:
49,144268 13,555926
 
 

Vstupné

Cena: 4 790 Kč

Poznámka:Cena zahrnuje luxusní ubytování s výbornou snídaní, výbornou polopenze (2chodové menu), přes 5 hod. cvičení a volné využití infrasauny.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Vánoční prohlídky města Kašperské Hory s šálkem horkého nápoje

Komentované vánoční prohlídky města s průvodcem a šálkem horkého nápoje.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Silvestrovský výstup na Sedlo

Pojďte s námi zdolat rozhlednu Sedlo a podívat se na Kašperské Hory z jiného úhlu.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Zimní prohlídky hradu Kašperk

V termínu 28. 12. až 1. 1. otevře brány návštěvníkům hrad Kašperk. Během sváteční otevírací doby vždy od 10 do 16:30 hodin se tradičně konají speciální komentované prohlídky hradu.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Silvestrovský a novoroční výstup na Javorník

Tělovýchovný spolek Javorník, srdečně zve všechny návštěvníky i místní obyvatele na již tradiční Silvestrovského a novoročního výstupu na Rozhlednu Karla Klostermanna.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Elektrokolem po Šumavě

Projeďte se krásnou šumavskou přírodou na Elektrokole. I náročnou trasu zvládne díky elektrokolu opravdu každý.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Čtyřdenní golfový balíček – golf, koně a relaxace na Šumavě

Nezapomenutelnou dovolenou můžete strávit na Šumavě, v kraji s nekonečným mořem lesnatých hřebenů, a to na koni i na golfu. Dopřejte si pohodu a komfort, který si zasloužíte!
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Kostel sv. Mikuláše v Kašperských Horách

Hřbitovní kostel z první poloviny 14. století je jedinečně zachovalou středověkou památkou. Vedle kostela se nachází kaple zasvěcená ochranitelce rodiny a horníků – svaté Anně. Obě stavby najdete uprostřed starého hřbitova, jenž je zdoben převážně litinovými kříži z přelomu 19. a 20. století.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Wellness a Sport Hotel Šumava – aktivní i relaxační dovolená na Šumavě

Hotel Šumava v Kašperských Horách nabízí nepřeberné množství aktivit, které si můžete užívat po celou dobu vaší dovolené na Šumavě. Svou dovolenou si zaručeně užijete za každého počasí, využít můžete nejen okolní přírodu, ale i sportovní nabídku a wellness služby hotelu.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Nebespán boutique hotel – luxusní ubytování a gastronomie na Šumavě

V rodinném hotelu v Kašperských Horách s jedinečnou atmosférou najdete nejen luxusní ubytování, výbornou kávu, špičkovou gastronomii od francouzského šéfkuchaře a skvělé zákusky, ale především vlídnost a profesionalitu. Přijeďte do Nebespána na romantický víkend ve dvou či dovolenou s gastrozážitky.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Parkhotel Kašperské Hory – lázeňský hotel

Lázeňský hotel v anglickém stylu v historickém centru Kašperských Hor nabízí širokou nabídku relaxačních a lázeňských procedur. Vyhledávaný je hotelový Energetický a meditační park. Hotel je určený pouze dospělým návštěvníkům – není vhodný pro pobyt rodin s dětmi.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Kašperskohorský pivovar

Řemeslný pivovar v centru Šumavy v krásném místě Kašperských Hor pod hradem Kašperk, kudy chodil i starý Klostermann. Tento minipivovar patří k nejnovějším na Šumavě, založen byl terpve v roce 2016.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Domus Maria – apartmány v Kašperských Horách

Domus Maria v impozantní budově arciděkanství z 19. století s velkou zahradou najdete přímo na náměstí v Kašperských Horách. Nabízí se zde ubytování ve 4 prostorných apartmánech a jedné ubytovně pro 10 lidí.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj