!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Rafani live stream
Výstavy

Rafani live stream

Kdy 14. duben 2021 17:00
Dveře galerie sice zůstávají i nadále zavřené, vy si však můžete dlouhé čekání zpříjemnit novou sérií streamovaných performancí se skupinou Rafani.
Streamy budou probíhat každé 2 týdny, vždy ve středu večer, přímo z Atria Pražákova paláce. Právě tam měl být původně realizován i rafanský výstavní cyklus, který bohužel přerušila koronavirová pandemie.
První performance bude věnována fenoménu ASMR, což je zkratka pro autonomní senzorickou meridiánovou reakci, přeloženo do češtiny pocit příjemného brnění, který vzniká třeba při poslouchání uklidňujícího šepotu, česání vlasů a podobně. Každého ostatně přitahuje něco jiného. Potenciálu tohoto fenoménu nicméně hojně využívají například současní youtubeři a další tvůrci, kteří se specializují na online prostředí.

Na jednotlivých performancích se budou kromě Rafanů podílet i speciální hosté. Jedním z nich je i básník Petr Borkovec, s nímž již v minulosti spolupracovali na performanci realizované v Betlémské kapli v Praze.

Jednotlivé streamy budou probíhat 31. 3., 14. 4. a 28. 4. vždy v 17:00 na našem YouTube kanálu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 4. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrářství a kavárna Bukovský

Cukrářství a kavárna Bukovský

Brno-Žabovřesky, Jižní Morava
Qb coffee roasters

Qb coffee roasters

Brno-Jundrov, Jižní Morava