Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Radost z komunikace aneb zážitkový kurz pozitivní komunikace za pomoci koně
Společenské akce

Radost z komunikace aneb zážitkový kurz pozitivní komunikace za pomoci koně

Vzdělávání, hra a relaxace v jednom! Zážitkový komunikační kurz s koněm vám umožní intenzivní dotyk s vaším vnitřním potenciálem. Dozvíte se, jak působíte ve své přirozenosti a jak se stát pro ostatní pozitivním komunikačním partnerem, aby vás ochotně poslouchali a následovali.

Cílem kurzu je naučit se vnímat druhého i sama sebe ve vzájemné interakci a odstranit překážky vzájemného porozumění, které nám často komplikují život. Každý jsme jiný. Uplatňováním standardizovaných pouček nemusíme být pro druhé autentičtí nebo dobře čitelní. Zážitkový kurz s koněm nám umožní zjistit naše silné stránky.

Dozvíme se, jak působíme ve své přirozenosti, čímž můžeme využít náš komunikační potenciál mnohem lépe – bez přetváření či přemáhání. Staneme se vnitřně spokojenými a pro ostatní velmi pozitivními komunikačními partnery.

Kurz je určen pro každého, kdo chce získat jistotu ve své komunikaci. Zejména je vhodný pro rodiče, kteří si chtějí lépe porozumět se svými dětmi, pro učitele, pracovníky ve zdravotnictví, vedoucí pracovníky a všechny ty, kteří se chtějí stát tím, koho ostatní rádi následují.

Veškeré aktivity s koněm probíhají ze země. Součástí kurzu jsou také relaxační cvičení. Možnost domluvit si vyjížďku či lekci na jízdárně. Kurz probíhá v krásném přírodním prostředí zámku Lojovice u Velkých Popovic (20 min. z centra Prahy).

Provozovatel

Zámecký hřebčín Lojovice

Lojovice
251 69 Velké Popovice
Tel.:
+420 606 470 560
Email:
hrebcin-lojovice@...
GPS:
49,896521 14,647502
 
 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka ve spolupráci s Kamenickým smíšeným sborem uvede ve velkém sále Kulturního centra v Kamenici Českou mši vánoční „Hej, Mistře!“ Jakuba Jana Ryby.
Kamenice, Středočeský kraj

Adventní benefiční koncert pro Hospic Dobrého Pastýře

Zavřete oči a představte si to....
Čerčany, Středočeský kraj

Adventní tvořivý víkend pro teenagery

Nechte děti se s námi vánočně naladit, v klidu a pohodě u kamen na Říčanské hájovně vyrábět (nejen) vánoční dárky či dekorace a naučit se zase něco nového. Budou obklopeni přírodou a tvořivými materiály!
Říčany, Středočeský kraj

Meteorický roj Geminidy

Prosincové Geminidy patří k nejaktivnějším meteorickým rojům v roce. Adiant Geminid se nachází východně od dvou nejjasnějších hvězd souhvězdí Blíženců, hvězd Castor a Pollux.
Ondřejov, Středočeský kraj

Aktivity v okolí

Botanická zahrada v Dubinách

Sbírka dosáhla takového rozsahu, že byla zahradapřijata do Unie botanických zahrad české republiky. Je zde největší sbírka rodu Cedrus a Sequoiadendron v ČR a více jak 600 taxonů ostatních rostlin.
Velké Popovice, Středočeský kraj

Samoobslužné bistro U Námořníka

Cestou na krásnou rozhlednu Vlkovou, narazíte na samoobslužné bistro u Námořníka. Prodej turistických známek a samolepek.
Kamenice, Středočeský kraj

Půjčovna mopedů a elektrokol Mopedix

První sdružená půjčovna historických mopedů a moderních elektrokol v galaxii. Zaječice u Pyšel – ideální místo pro start vašich výletů po Ladově kraji a Posázaví.
Pyšely, Středočeský kraj

Sázava-tour, řeka Sázava na kanoi nebo raftu s pádlem v ruce

Prožijte týden, víkend či snad jen pouhý jeden den na úžasné řece s půjčovnou lodí Sázava-tour. Zapůjčíme vám veškeré potřebné vybavení pro splutí jedné z nejkrásnějších českých řek – řeky Sázavy.
Pyšely, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Velké Popovice – prohlídky s ochutnávkou

Seznamte se na vlastní oči s Pivovarem Velké Popovice. Nahlédněte pod pokličku velkopopovických sládků při výrobě piva Velkopopovický Kozel. Zúčastněte se exkurze do pivovaru spojené s ochutnávkou piva na původní varně z roku 1928.
Velké Popovice, Středočeský kraj

Zámecký hotel Berchtold v Kunicích u Prahy

Zámecký hotel Berchtold a jeho přilehlé zahrady s řadou originálních miniatur a jedinečnou parkovou architekturou je vhodným výletním místem pro rodiny s dětmi.
Strančice, Středočeský kraj

Hotel Zámek Štiřín

Zámek Štiřín se nachází v malebném prostředí anglického parku s golfovým hřištěm. V současné době slouží zámek jako luxusní ubytovací zařízení se širokou škálou sportovních aktivit.
Kamenice, Středočeský kraj

Hotel Sen Senohraby – relaxace v zámeckém stylu

Hotel Sen je místem, kde prožijete pohodovou dovolenou, relaxační víkend, romantickou noc, nebo odpočinek po pracovním dni s využitím sportovního a relaxačního centra. Hotel v zámeckém stylu s výhledem do údolí byl vybudován v roce 1996, pouhých 28 km od centra Prahy.
Senohraby, Středočeský kraj