Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotel Sen Senohraby
Ubytování

Hotel Sen Senohraby

Hotel Sen se rozprostírá uprostřed malebné přírody Ladova kraje, jen 20 minut od Prahy. Dopřejte si dokonalou souhru všech služeb. Pohodlné ubytování, pohádkové wellness, gurmánskou restauraci, kongresové prostory a svatební palouk, kde si můžete říci své ano, nebo jen tak nechat čas plynout.
Ubytování v hotelu je ve stylu Feng Shui a nabízí tří a čtyřhvězdičkový standard. Všechny pokoje jsou pečlivě zařízené s důrazem na detaily. Hosté mohou očekávat pohodlné matrace, hebké přikrývky, jemné ručníky a kvalitní hotelovou kosmetiku. Součástí pobytu je také shuttle bus zdarma z vlakového nádraží Senohraby do hotelu, a zase zpět. Plně elektrický shuttle bus Mercedes eVito a minibus MAN jezdí kyvadlově každý den dle jízdního řádu. Během 5 minutové komfortní jízdy vás zdarma odvezeme z nádraží Senohraby přímo před hotel Sen a poté na zpět na vlak.

Restaurace v hotelu je známá svou skvělou kuchyní. Šéfkuchař a jeho tým s vášní vybírají nejkvalitnější suroviny a připravují lahodné pokrmy. Hosté se mohou těšit na českou i mezinárodní kuchyni z à la carte menu nebo na sezónní nabídku připravovanou dle gastronomického kalendáře.

Vstupem do saunového světa se vám otevírá relaxace v tajemné zahradě, která v sobě skrývá tajuplné saunové truhly a ochlazovací jezírko. Těšit se můžete na bylinkovou, medovou, solnou, finskou panoramatickou či ovocnou saunu a tepidárium. Dokonalý relax můžete zažít při našich pověstných saunových ceremoniálech či masážích.

Hotel Sen je také vhodným místem pro aktivní odpočinek. V okolí hotelu je možnost projet se na kole a vychutnat si krásu Ladova kraje. Vzhledem k blízkosti Prahy je Hotel Sen ideálním místem pro hosty, kteří chtějí kombinovat příjemný pobyt v přírodě s možností návštěvy hlavního města.

Provozovatel

Hotel Sen **** Congress & Spa hotel

Malostranská 344
251 66 Senohraby
Tel.:
+420 323 616 800
Tel.:
+420 323 616 801
Email:
recepce@hotelsen.cz
WWW:
https://www.hotel...
WWW:
https://www.hotel...
GPS:
49,897338 14,714341
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Obec:
Senohraby
Tipy na výlet:
Senohraby a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Aktuality

Pochod krajinou barona Ringhoffera

Dobrovolný svazek obcí Ladův kraj zve po dvouleté odmlce veřejnost na 17. ročník tradičního jarního pochodu Krajem barona Ringhoffera. Start je v Mirošovicích, jde se přes V. Popovice a pivovar do Kostelce u Křížků a Kamenice.
Mirošovice, Středočeský kraj

Sázavský Samba Maraton

Sázavský Samba Maraton je přátelský vodácký závod dvojic, který se jede na 2-místných plastových kánoích.
Lštění, Středočeský kraj

Pyšely četnické, případ Hazlov a „agent 007“ František Divoký

Poutavé vyprávění s promítáním ve stylu Četnických humoresek. Večerem provází ředitel Muzea Policie ČR Radek Galaš.
Pyšely, Středočeský kraj

Zaječický bůr – přespolní běh pro celou rodinu

Zaběhněte si 6. ročník přespolního běhu pro všechny věkové kategorie v krásné přírodě okolí Pyšel. Věcné ceny, medaile a diplomy pro první tři v každé kategorii, drobné občerstvení pro každého. Doporučuje 11 z 10 běžců!
Pyšely, Středočeský kraj

Řízkobraní v Javorníku

Připravte své chuťové buňky na nezapomenutelnou gastro řízko událost! Pojďte ochutnat širokou škálu křupavých a šťavnatých řízků ve všech možných podobách nebo pro milovníky českých specialit budou v nabídce i obalované sýry.
Čtyřkoly, Středočeský kraj

Pyšelský kopeček 2024

Pyšelský kopeček je trailový běh a je vypsán na tratích 6,5 km, 11,5 km, 21 km a 82 km. Závod v canicrossu je vypsán na tratích 6,5 km, 11,5 a 21 km.
Pyšely, Středočeský kraj

Hudba Johna Williamse v Rudolfinu

Závěr jedenácté sezony Filmharmonie bude patřit Johnu Williamsovi. Koncert věnovaný jednomu z nejlepších filmových skladatelů představí jeho tvorbu napříč žánry. Velký symfonický orchestr rozezní 8.6. Rudolfinum hudbou z filmů Harry Potter, Star Wars, Jurský park, Schindlerův seznam a mnoha dalších.
Pyšely, Středočeský kraj

Srpnový superúplněk

Na noční srpnové obloze bude možné dne 19. 8. 2024 pozorovat tzv. superúplněk. Měsíc se na své oběžné dráze dostane do přízemí, tedy do bodu nejblíže k planetě Zemi. Bude tak oproti běžným úplňkům zhruba o 13 procent větší, především ale bude zářit jasněji.
Ondřejov, Středočeský kraj

Wellness Infinit Sen

Za zdmi hotelu Sen v Senohrabech, na zámecké zahradě najdete oázu klidu a odpočinku – wellness Infinit SEN. Vstupem do saunového světa se vám otevírá relaxace v tajemné zahradě, která v sobě skrývá šest druhů tajuplných saunových truhel a ochlazovací jezírko.
Senohraby, Středočeský kraj

Naučná stezka Vodnické vycházky

Naučná stezka Vodnické vycházky se nachází na území mikroregionů Malé Posázaví a Ladův kraj. Má 13 zastavení a lze ji rozdělit na tři samostatné části. Na trase vás čekají informační tabule, odpočinková místa a dětská hřiště.
Senohraby, Středočeský kraj

Naučná stezka Krajinou barona Ringhoffera

Naučná stezka Krajinou barona Ringhoffera připomíná významného průmyslníka 19. století, který měl dominantní vliv na kulturu krajiny Velkopopovicka a Kamenicka. Stezka vede z Mirošovic do Kamenice a měří dvacet kilometrů.
Mirošovice, Středočeský kraj

Památník Josefa Lady v Hrusicích

Stálá expozice díla Josefa Lady – malíře a spisovatele, karikaturisty, tvůrce pohádkových postav provázejících děti od nejútlejšího dětství, ilustrátora, který nezapomenutelně ztvárnil Haškova Švejka. Prohlídky s průvodcem.
Hrusice, Středočeský kraj

Hrusická ekostezka v zahradě Památníku Josefa Lady

Památník Josefa Lady a jeho dcery Aleny zve malé zvídavé návštěvníky ke zdolání Hrusické ekostezky, která nabízí hrátky s přírodními živly. V provozu je stezka celoročně, tj. v různou roční dobu a za různého počasí. Najdete ji v zahradě Památníku.
Hrusice, Středočeský kraj

Zřícenina hradu Zlenice – hrad známý z obrázků Josefa Lady

Přesné založení hradu Zlenice, lidově též zvaného Hláska, je dosud zahaleno tajemstvím. Hrad byl postaven zřejmě někdy na počátku 14. století a v 15. století byl dobyt a zničen.
Senohraby, Středočeský kraj

Plovárna Senohraby

Místo soutoku Sázavy s potokem Mnichovka sloužilo již od středověku k očistě a hospodářskému provozu obyvatel zdejších dvou hradů situovaných přímo nad plovárnou. Na konci 19. století zde vznikly říční lázně s nezaměnitelným koloritem a půvabem, které fungují dodnes.
Senohraby, Středočeský kraj

Půjčovna elektrických mopedů

První půjčovna prvních českých elektrických mopedů v galaxii.
Pyšely, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna cafe33 Senohraby

Kavárna cafe33 Senohraby z Posázaví zařadila do své nabídky nová francouzská vína! Mezi nimi najdete i takové skvosty jako 2020 Badet Clément Révélation Syrah – Viognier.
Senohraby, Středočeský kraj

Oksford – restaurace, letní bar a knihovna

Unikátní koncept místa setkávání místních i přespolních, s poctivou domácí kuchyní, výborným pivem a kulturním programem.
Pyšely, Středočeský kraj

Skleněný dům na stromě v Hrusicích

Už jste někdy spali ve skleněném domečku v korunách košatých stromů s 360° výhledem? Jeden takový se nachází v malebné přírodě na ovčí pastvě u Hrusic, nedaleko od Prahy.
Hrusice, Středočeský kraj

Harmony resort Javorník

Rodinný penzion se nachází uprostřed přírody v Ladově kraji v obci Javorník, blízko řeky Sázavy. Toužíte-li si zasportovat či jen odpočinout od neduhů dnešní doby, přijít na jiné myšlenky a harmonizovat své tělo, jste na správném místě.
Čtyřkoly, Středočeský kraj

Marmelády Šafránka

Svou celoživotní lásku k přírodě a venkovu se Romana Šafránková snažila přetvořit do reality, tak aby přinášela radost nejen jí a jejím nejbližším, ale i dalším lidem.
Čerčany, Středočeský kraj

Zámecký hotel Berchtold v Kunicích u Prahy

Zámecký hotel Berchtold a jeho přilehlé zahrady s řadou originálních miniatur a jedinečnou parkovou architekturou je vhodným výletním místem pro rodiny s dětmi.
Strančice, Středočeský kraj

Rodinná farma Václav Matoušek – vejce z podestýlky

Rodinná farma Václav Matoušek pěstuje zemědělské plodiny a prodává vejce od spokojených slepic chovaných na podestýlce, med a chlazené mladé králíky.
Čerčany, Středočeský kraj

Pivovar Velké Popovice – prohlídky s ochutnávkou

Seznamte se na vlastní oči s Pivovarem Velké Popovice. Nahlédněte pod pokličku velkopopovických sládků při výrobě piva Velkopopovický Kozel. Zúčastněte se exkurze do pivovaru spojené s ochutnávkou piva na původní varně z roku 1928.
Velké Popovice, Středočeský kraj