!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > D+D REAL Czech Masters 2021 - golfový turnaj Vysoký Újezd
D+D REAL Czech Masters 2021 - golfový turnaj Vysoký Újezd
"> "> "> "> ">
19.8.
22.8.
+ Přidat foto
Sportovní akce

D+D REAL Czech Masters 2021 - golfový turnaj Vysoký Újezd

Kdy 19. srpen 2021 – 22. srpen 2021
Nepropásněte šanci vidět světový golf na vlastní oči. Jediný turnaj European Tour v Česku čeká už sedmý ročník, na kterém opět nebudou chybět hvězdy nejen evropského, ale i světového golfu.
Na hřiště Albatross nedaleko Prahy dorazí jak zkušení golfoví matadoři, tak naděje budoucnosti. Během turnaje proběhne několik golfových klinik s hlavními hvězdami akce, součástí areálu pak je i obrovská turnajová vesnička s vyžitím pro celou rodinu. A chybět nebude ani oblíbený food festival!

Jde o sedmý ročník mužského golfového turnaje světové série European Tour. Hraje se celkem 47 turnajů ve 30 zemích na všech kontinentech. Turnaje se účastní 156 hráčů. Jejich výsledky se započítávají do pořadí série a také do světového žebříčku. D+D REAL Czech Masters má výjimečné postavení díky tomu, že se zde uskuteční předposlední turnaj započítávaný do kvalifikace pro Ryder Cup, což je prestižní souboj Evropy a USA. V Česku se tedy rozhodne o posledních nominacích pro tento duel.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Kladno, Střední Čechy
Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe Kladno

Kladno, Střední Čechy
Zmrzlina 2AD

Zmrzlina 2AD

Kačice, Střední Čechy