Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > D+D Real Czech Masters 2023 – golfový turnaj Vysoký Újezd
Sportovní akce

D+D Real Czech Masters 2023 – golfový turnaj Vysoký Újezd

Nepropásněte šanci vidět světový golf na vlastní oči. Jediný turnaj European Tour v Česku čeká už 9. ročník, na kterém opět nebudou chybět hvězdy nejen evropského, ale i světového golfu.
Na hřiště Albatross nedaleko Prahy dorazí jak zkušení golfoví matadoři, tak naděje budoucnosti. Během turnaje proběhne několik golfových klinik s hlavními hvězdami akce, součástí areálu pak bude i obrovská turnajová vesnička s vyžitím pro celou rodinu. A chybět nebude ani oblíbený food festival. Nepropásněte šanci vidět světový golf na vlastní oči!
 

O golfovém hřišti Albatross 

Hřiště jen pár kilometrů od Prahy o ploše více než 80 hektarů je vybudováno v mírně kopcovitém terénu. Díky dobrým klimatickým podmínkám je zde golfová sezóna pod otevřeným nebem jednou z nejdelších v celé střední Evropě. Hřiště má par 72 a plochu jamkovišť od 459 do 812 m2 v závislosti na celkové koncepci a obtížnosti dané jamky. Hřiště Albatross je podle nezávislého internetového hlasování z roku 2017 nejlepším hřištěm České republiky! Nechybí zde samozřejmě ani velkorysé tréninkové zázemí s týmem trenérů a fitting centrem pro nejnáročnější klientelu.  

Provozovatel

Albatross Golf Resort

Sokolská 162
267 16 Vysoký Újezd
Tel.:
+420 311 549 510
Email:
recepce@albatross.cz
WWW:
ttps://www.europe...
WWW:
albatross.cz/cs/
GPS:
50,085689 14,075601
 
 

Časová náročnost

70,0 hodin

 
 

Nintendo Retro Víkend II.

V minulém roce vyzkoušený Nintendo Retro Víkend se vrací s podtitulem "Aprílové Nintendování". Během tohoto víkendu u nás zavzpomínáme na historické herní konzole od slovutné firmy Nintendo!
Červený Újezd, Středočeský kraj

20. narozeniny hradu Červený Újezd

Hrad Červený Újezd oslaví 20. narozeniny! V rámci oslav jsme pro vás připravili jedinečný program, který se nebude jen tak opakovat.
Červený Újezd, Středočeský kraj

Zažít Kladno jinak

Workshopy a dílničky nejen pro děti.
Kladno, Středočeský kraj

Modelářská výstava v Kladně

Výstava, kde ožije svět kladenských modelářů. Letadla, lodě, vlaky, auta i vojenská technika.
Kladno, Středočeský kraj

Adventure Golf Horní Bezděkov

Firma Adventure Golf Horní Bezděkov byla založena v roce 2008 jako malá rodinná firma a vybudovala první 18jamkové hřiště Adventure Golfu v České republice. Najdete jej v Horním Bezděkově, pouhých 20 km od Prahy a 7 km od Kladna.
Horní Bezděkov, Středočeský kraj

Areál Botanika – zde budete v ráji zeleně

Relaxaci i sportování se můžete oddávat v Areálu Botanika v Horním Bezděkově u Unhoště. Nabízíme ubytování v 18 čtyřhvězdičkových apartmá v rodinném prostředí Vily Botanika a v Hotelu Botanika. Multifunkční komplex s bohatým sportovním zázemím je citlivě zasazen do prostředí křivoklátských lesů.
Unhošť, Středočeský kraj

Proškův mlýn v Poteplí

Jeden z nejzajímavějších mlýnů na Loděnickém potoce (Kačáku) je Proškův mlýn u Malých Kyšicic. První písemné zmínky o něm pocházejí z 15. století. Technické vybavení mlýna pochází z konce 19. století. V interiéru je dochována černá kuchyně s udírnou z 18. století.
Malé Kyšice, Středočeský kraj

Jim Archery club – Lukostřelba v Kyšicích u Kladna

Přijďte si vyzkoušet střelbu z luku na moderní lukostřelnici v Kyšicích. Sportovní vybavení vám zde zapůjčí. Střílí se venku, za špatného počasí v kryté hale. Budou se vám věnovat zkušení trenéři a instruktoři.
Kyšice, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Sport Hotel Sletiště v Kladně

Hotel je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna, tudíž je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci.
Kladno, Středočeský kraj

Ňam Ňam Cafe Kladno

Ňam Ňam Cafe – kavárna prvorepublikového stylu. Vyberte si u nás z široké nabídky dezertů a zmrzlin vlastní výroby a poznejte, jak chutná řemeslo dělané s láskou.
Kladno, Středočeský kraj

Pivovar Starokladno – pivo vařené s láskou, poctivostí a péčí

Pivovar Starokladno započal svou staronovou historii v roce 2009, když v prostorách restaurace u Kozlíků otevřel pivovar, který pak navázal na pětisetletou tradici vaření piva na Kladensku.
Kladno, Středočeský kraj

Restaurace Racek v Srbech

Restaurace Racek u Turyňského rybníku v obci Srby je velmi častým cílem cyklistů.
Tuchlovice, Středočeský kraj