Úvod > Kalendář akcí > Oslava Svátku Svatého Patrika v Praze: Tour svatého Patrika

Oslava Svátku Svatého Patrika v Praze: Tour svatého Patrika

Kdy 16. březen 2019 - 17. březen 2019 Společenské akce
Zeleného pivo, chytlavá irská hudba, čtyřlístky a bujaré veselí, především to jsou oslavy svátku svatého Patrika, který každoročně připadá na 17. března. Oslavy budou letos doposud největší v ČR.
Více lokací, našlapanější program i nově průvod po Praze, to jsou novinky, na které se mohou těšit všichni obyvatelé a návštěvníci Prahy. I letos projde Prahou průvod svatého Patrika.

Sobota 16. března

NÁPLAVKA STREET FOOD (10hod-18hod)
Street food festival na Smíchovské náplavce s irskými specialitami a Jameson barem, cca 60 stánků, zaměření na irské jídlo a recepty se zapojením Jameson Irish Whiskey (ústřice, donuty, hamburger,...)

TANČÍCÍ DŮM (11hod-22hod)
View point - výhled s drinkem na Prahu / Greening Tančícího domu

HALA 17 (15hod-22hod) - Welcome drink Jameson Ginger.
  • (16hod-18hod) Velvet Comedy Show - Richie Bree (IR), John Colleary (IR), Katie Anderson (US), Grant Gallagher (UK) - line up profesionálních komiků, z nichž 2 dorazí přímo z Dublinu se odehraje v Hale 17. Vstupenky na sezení za 150,- kč k dostání v předprodejní síti Goout.cz.
  • Výstava obrazů Honzy Řeháčka aka @Kopernikk
  • Whiskey & Beer pairing - Kosíř 14° je speciální spodně kvašené pivo, které dozrálo v Jameson sudech. Čokoládovo-kávové tóny černého piva se párují s Jameson Caskmates.
  • Irish Coffee - pravá irská káva
  • Tattoo & Barber koutek
  • (18hod-22hod) hudební program - Travis O’Neill, Dick O Brass a další,...

ROCK CAFÉ (19hod-02hod) - Welcome drink Jameson Ginger
Underground Comedy, The Wild Roots, Cheers - večer odstartují Underground Comedy se svým programem, o hudební část akce se postarají kapely The Wild Roots a Cheers. Vstup 150,- Kč

36 UNDERGROUND (21:30hod-05hod)
House of Madness - Marcus O’Laoire (IR), Melvin Coxx, SNBM, Enrico, Michael C a další - oblíbená klubová noc jako headlinera představí irského DJ Marcuse O’Laiore. Vstup 100,- Kč,. VIP místnost

Program - Neděle 17.3.
KAMPUS HYBERNSKÁ (14hod-20hod)

Průvod centrem města, rychlokurzy irštiny, čtení irské literatury, koncert Conamara Chaos

Svatý Patrik podle legendy obrátil v pátém století Iry na křesťanství. Z oslav jeho svátku se stala tradice takřka po celém světě. 
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 3. 2019