Úvod > Co chcete dělat? > Botel Vodník – výhled na Prahu z lodi na Vltavě
GxUvPskOhGvje6RFrIH5.png
"> GxUvPskOhGvje6RFrIH5.png "> iYkf7hqSO1FmzyjrP0WM.png "> 8P4oRVq1L90BEP_cj9Pf.png "> 9aL270GyrCKv6G1mC7Bk.png "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Botel Vodník – výhled na Prahu z lodi na Vltavě

Nádherný výhled na okolí Vltavy, staré Prahy, Kampy, Čertovky, také možnost výletu až k Slapské přehradě – to vše z našich lodí, které půjčujeme široké veřejnosti. Karlův most, Vyšehrad, Žluté lázně, Pražský hrad, Občanská plovárna, ZOO, Žofín... atd.
Botel Vodník má vlastní výletní lodičky s motorem, pro romantické prohlídky Prahy z řeky Vltavy – 5metrová loď s motorem 20 ps pro 6 osob. Možnost i menších lodiček s motorem 5 ps pro 3 osoby. Romantický výlet pro rodinu s dětmi i ostatní. Pro řízení loďky není třeba žádné zvláštní oprávnění, postačí věk 18 let. 

Další možnost je nádherný výhled z naší terasy na zátoku a Vyšehrad, s výbornou kuchyni lodní restaurace na naší lodi Botel Vodník za velmi příznivé ceny.

Botel Vodník,to je pražská hotelová loď poskytující své služby od roku 1991 nabízí svým zákazníkům ubytovaní a příjemné posezení v naší restauraci nebo na naší terase s překrásným výhledem do zátoky u Císařské louky a na proslulou citadelu Vyšehrad. Dvacet devět moderně zařízených pokojů nabízí svým hostům pokoje s klimatizací a sociálním zařízením, telefonem a možností využít bezdrátového připojení k internetu, a to i na terase hotelu. Můžete využít solária, lukostřelbu nebo paintball. Kapacita botelu je 85 lůžek. Botel Vodník má vlastní parkoviště.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí