Úvod > Co chcete dělat? > MeetFactory – mezinárodní centrum současného umění
foto 1.JPG
"> foto 1.JPG "> foto 6.JPG "> "> "> foto 9.JPG "> "> "> foto 3.JPG "> foto 2.JPG "> "> "> "> ">
Přidat foto
Kultura

MeetFactory – mezinárodní centrum současného umění

MeetFactory o. p. s. vytváří v Praze ojedinělou platformu uměleckého provozu, která nabízí přímý kontakt s umělci všech oborů a otevírá možnost k navázání spolupráce s představiteli mezinárodních kulturních institucí.
Základním cílem MeetFactory je rozvíjet a provozovat umělecké a kulturní centrum prolínajících se žánrů a tvůrčích skupin. Podstatou projektu je mezioborová spolupráce dramaturgických řad se zázemím mezinárodního rezidenčního programu. V MeetFactory se těsně setkává výtvarné umění, divadlo, film, hudba a vzdělávací programy – workshopy a přednášky pro děti i dospělé.

V MeetFactory se pravidelně konají koncerty a hudební akce, divadelní představení a výstavy. Prostor je vybaven špičkovým hudebním sálem s barem, menším divadelním sálem, kavárnou a třemi galerijními prostory. Dále nabízí zázemí pro rezidenty včetně zkušebny a ateliérů.

MeetFactory sídlí v industriální budově na Smíchově – poznáte ji podle dvou červených aut visících na fasádě. Jejich autorem je zakladatem MeetFactory, výtvarník David Černý.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí