!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Čarodějnice ve Žlutých lázních

Čarodějnice ve Žlutých lázních

Kdy 30. duben 2019 14:00 - 23:00 Společenské akce
Dva živé koncerty, bohatý program pro malé i velké, vůně klobás a čarodějnická vatra – právě tak zahájí letos 30. dubna sezónu areál Žluté lázně v pražském Podolí.
Čarodějnickou vatru zapálí organizátoři už půl hodiny předtím v případě, že to povolí policie a hasiči. (Pozn. Kvůli zvýšenému riziku vzniku požáru platí do odvolání na území Prahy od 20.4. zákaz rozdělávání ohňů.) Ve Žlutých lázních bude po celou dobu akce připravená hasičská hlídka.
 
V úterý 30. dubna začne čarodějnický program v dětském koutku i na velkém pódiu na hlavní louce ve 14 hodin. Malé návštěvníky čeká show s Divadlem Mazec, výtvarné dílny, soutěže, čarodějnický jarmark, strašidelné malování na obličej, pouťové atrakce a tradiční opékání špekáčků. Zábava čeká i na dospělé. V pořadu divadla Mazec letos opět vystoupí oblíbená čarodějnice Holina a malé diváky zasvětí do kouzel, příběhů a soutěží. Chybět nebudou autorské písničky, při kterých si všichni zatančí na čarodějnickém bále.
 
Čarodějnická vatra vzplane v 18 hodin (viz upřesnění výše). Koncert Františka Nedvěda začne v 18.30 hodin. Program pokračuje od čtvrt na devět koncertem kapely So Fine a poté do půlnoci tematickou párty s DJ´em.
 
Program velké pódium na hlavní louce:
14.00   Zahájení čarodějnic, moderátor, DJ
15.00 – 18.00 DJ moderátor Vláďa Slezák, soutěže a zábavné aktivity (hudební kvízy, soutěže o nejlepší čarodějnickou masku)
18.00 – zapálení čarodějnického ohně (viz informace výše)
18.30 - 19.30 František Nedvěd – Live
20.15 – 21.45 kapela So Fine, domácí i světové hity – Live
Tančírna:
21.45 – DJ after party na Tančírna (DJ John Beats)

Přijďte si užít čarodějnice do Žlutých lázní.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 4. 2019