Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Narozeniny Rock Café
Narozeniny Rock Café
Hudební a divadelní akce

Narozeniny Rock Café

32. narozeniny Rock Café: 7krát3 & live band, The Valentines.
Konečně si zase můžeme Rock Café narozeniny užít v plný parádě. Sice už nám táhne na Kristova léta, to ale neznamená, že bychom se zalekli večírku. Za ty tři a kus dekády jsme už něco zažili, dokonce i divoký devadesátky. A právě na ty si při týhle oslavě zavzpomínáme – těšit se můžete na devadesátkovej nápoják, fotokout a samozřejmě stylový outfity. Kdo navíc zaloví v šatníku a vytáhne nějakej kousek z tý doby, dostane od nás navoněnej welcome drink.

Hlavní roli ale na naší oslavě bude hrát samozřejmě hudba. Hvězdou naší narozeninové šou s tancem bude popová kometa a českobudějovický rodák 7krát3, který dorazí i se svým live bandem. Štěpán Hebík, který se pod pseudonymem 7krát3 skrývá, nedávno vydal novou desku II, kterou pokřtil ve vyprodaném Lucerna Music Baru. Kromě toho za sebou má i velmi plodné spolupráce s dalšími legendami česko-slovenské scény – Jiřím Kornem, PSH nebo třeba Rytmusem.

Naší narozeninovou taškařici zahájí trio The Valentines z Hradce Králové, které můžete mimo jiné znát třeba z Eurovize.
 

Provozovatel

Rock Cafe Praha

Národní 20
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 775 207 205
WWW:
https://rockcafe....
GPS:
50,082027 14,418513
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Gilad Atzmon & Band

Gilad Atzmon je špičkový, charismatický jazzový saxofonista, suverénní hudební osobnost s ohromující improvizační schopností, nejtvrdší hráč v britském jazzu.
Praha 1, Praha

Speciální Valentýnský týden

Prožijte dny zamilovaných v intimních prostorách nejstaršího jazzového a divadelního klubu světa!
Praha 1, Praha

Special Valentine Evening: Best Of Jazz Legends

Eva Emingerova.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Reduta Jazz Club

Reduta Jazz Club je již od nepaměti legendárním místem, kde se snoubí skvělá hudba, neotřelá zábava a historie. Brzy po otevření se Reduta stala vyhledávaným podnikem všech milovníků jazzu a je tomu tak dodnes. Přijďte se i Vy nechat okouzlit jedinečnou atmosférou!
Praha 1, Praha

Divadlo Minaret

Divadlo Minaret je profesionálním činoherním divadlem pro děti. Hrají zde autorské činoherní pohádky pro děti, s písničkami od oblíbených hudebních autorů jakými jsou Petr Malásek, Vladimír Franz, Jarek Nohavica a další.
Praha 1, Praha

Národní třída v Praze

Národní třída je jednou z nejznámějších a nejstarších pražských ulic. Nachází se na rozhraní Starého a Nového Města, a vede od Jungmannova náměstí až k mostu Legií. Ve středověku, stejně jako v ulici Na Příkopě, zde stály hradby Starého města.
Praha 1, Praha

Divadlo Metro

Hledáte jedinečný zážitek pro celou rodinu? Nebo snad příjemně strávený večer s partnerem či přáteli? Divadlo Metro vám nabízí nejen klasická činoherní představení, ale také originální černé divadlo plné jedinečných efektů a humoru!
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Knedlín na Národní třídě v Praze

Lákají vás sladké knedlíky? Máme je! Dáváte přednost slanému nášupu? Dopřejte si ho! Připravujeme přes 25 druhů čerstvých knedlíků z bramborového těsta se spoustou náplní. Pochutnáte si i na sladkých a slaných omáčkách, které si ke svému knedlíku můžete objednat.
Praha 1, Praha

Crème de la Crème v Národní ulici

Honza Hochsteiger alias „pan Zmrzlinka“ má na dělání té nejlepší zmrzliny univerzitu, jako fakt! Vlastně v tom leží už od roku 2002, kdy pracoval pro italské zmrzlináře v Praze. Pak žil v Trentu a ono technické vzdělání si přivezl z Carpigiani Gelato University v Bologni.
Praha 1, Praha

Restaurace, pivovar a hotel U Medvídků v Praze

Pivovarnický dům s domovním znamením dvou medvídků vznikl v ulici Na Perštýně někdy na počátku 15. století a je pojmenovaný po jednom z prvních majitelů Janu Medvídkovi; ten tu roku 1466 založil pivovar, fungující až do konce 19. století. Dnes tu najdete restauraci, pivovar a hotel U Medvídků.
Praha 1, Praha

Um Národní

Tady dáváme prostor kuchařskému, výčepnímu a kavárenskému řemeslu. Tady se projídáme a propíjíme k tomu, kdo jsme.
Praha, Praha