Úvod > Co chcete dělat? > Reduta Jazz Club
Kultura

Reduta Jazz Club

Reduta Jazz Club je již od nepaměti legendárním místem, kde se snoubí skvělá hudba, neotřelá zábava a historie. Brzy po otevření se Reduta stala vyhledávaným podnikem všech milovníků jazzu a je tomu tak dodnes. Přijďte se i Vy nechat okouzlit jedinečnou atmosférou!
Od roku 1958, kdy do Reduty zavítali první jazzoví muzikanti, se na jevišti vystřídalo nepřeberné množství českých i zahraničních hvězd, jen pro příklad Emil Viklický, Martin Kratochvíl, Jiří Stivín nebo Duke Ellington, Benny Goodman, Dee Dee Bridgewater či B. B. King.

V každodenním živém programu je zastoupeno mnoho proudů a směrů jazzové hudby – tradiční jazz, dixieland, jazzrock, soul, swing i moderní jazz. Hudba a příjemné prostředí je naše silná stránka. I proto nás pravidelně navštěvují umělci, diplomaté politici, stejně jako turisté z celého světa. Vždyť právě tady při své návštěvě se Bill Clinton spontánně přidal se svým saxofonovým partem.

Pro ještě lepší zážitek nabízíme také VIP vstupenky, které vám zajistí ta nejlepší místa, na kterých seděly osobnosti jako například Madeleine Albrightová, Madam Gucci nebo zpěvačka Zaz. Součástí VIP vstupenky je také speciální dárek a welcome drink z našeho baru.
Zobrazit více

Aktivity v okolí

Divadlo Minaret

Divadlo Minaret

Praha 1, Praha
Fitness Vagon Praha

Fitness Vagon Praha

Praha 1, Praha
Divadlo Metro

Divadlo Metro

Praha 1, Praha