!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Fitness Vagon Praha
Životní styl

Fitness Vagon Praha

Moderní, středně velká posilovna v centru Prahy. Solárium, rotopedy, masáže, fitness bar, aerobic. Cvičení pro těhotné ženy a ženy po porodu. Aerobní zóna vybavená stroji Technogym.
Jsme středně veliké fitness centrum s bohatým vybavením, např. stroji Grünsport, kardio přístroji Sapilo,Technogym a soláriem Ergoline. Kromě fitness nabízíme infrasaunu a masáže. Infra sauna funguje na zcela odlišném principu než sauny bežně známé a užívané. Mnohem příjemněji se v ní dýchá – pracuje s teplotou okolo 55 °C.

Využít můžete také horizontální solárium Ergoline 300 se středně intenzivním opalováním. Bez většího rizika spálení pokožky. Možnost zapůjčení brýlí do solária zdarma. Prodej solární kosmetiky na baru.

Poskytujeme cvičení v příjemném klimatizovaném prostředí, nabízíme spolupráci s kvalifikovanými trenéry, po cvičení vám rádi umixujeme proteinový nebo sacharidový koktejl. Dále nabízíme dlouhodobý pronájem skříněk, dětský koutek a prodej sport. oblečení a výživy.

Zobrazit více