!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bistro Knedlín na Národní třídě v Praze
Gurmánská turistika

Bistro Knedlín na Národní třídě v Praze

Lákají vás sladké knedlíky? Máme je! Dáváte přednost slanému nášupu? Dopřejte si ho! Připravujeme přes 25 druhů čerstvých knedlíků z bramborového těsta se spoustou náplní. Pochutnáte si i na sladkých a slaných omáčkách, které si ke svému knedlíku můžete objednat.
Plněné knedlíky zná v Česku kde kdo, ale spojí si je spíš s venkovem než s městem. My jsme ale knedlíky přizpůsobili městskému ruchu. Jsou rychle hotové, takže vám jejich pojídání nezabere celé nedělní odpoledne. 
Vezměte si je s sebou, snězte je na místě, nechte si je dovézt, jak jenom budete chtít. Ve městě platí tisícinásobně "sto lidí, sto chutí", takže je pro vás denně připravujeme ve více než 25 variantách.

Ochutnat můžete třeba thajský s krevetami, s příchutí burrita nebo kokosový s lesním ovocem. Ale k dostání jsou i klasické chutě – višňový, jahodový, meruňkový nebo švestkový. Kdo by chtěl v sladkých chutích trochu experimentovat, může si objednat pistáciový s malinami nebo kaštanový.

Ve slaných příchutích se setkáte s gulášovým knedlíkem, kari s kuřecím, kachní se zelím, uzené se zelím nebo třeba souvlaki s kuřecím.
Zobrazit více

Aktivity v okolí

Reduta Jazz Club

Reduta Jazz Club

Praha 1, Praha
Divadlo Minaret

Divadlo Minaret

Praha 1, Praha
Divadlo Metro

Divadlo Metro

Praha 1, Praha
Muzeum Lega v Praze

Muzeum Lega v Praze

Praha 1, Praha