Úvod > Kalendář akcí > Veggie Náplavka 2019

Veggie Náplavka 2019

Kdy 1. květen 2019 Lidová řemesla a trhy
Už 8. ročník kultovní Veggie Náplavky, jedné z největších evropských open-air akcí, startuje opět 1. května 2019.
Rašínovo nábřeží ožije již po osmé jedním z největších evropských open air vegan festivalů Veggie Náplavka plným rostlinné gastronomie, ohleduplné ke zvířatům a planetě. Také letos se zde sejde největší výběr veganské gastronomie na jednom místě, návštěvníci zde najdou téměř 100 čistě veganských stánků restaurací, výrobců a obchodů z celé ČR i zahraničí.

Další ročník kultovní prvomájové Veggie Náplavky nese podtitul JOY – Radost. V programu se návštěvníci mohou dál setkat i se všemi českými předními projekty na ochranu zvířat, připraveny jsou workshopy, rozvojové workshopy, dětský sportovní a kreativní koutek. Samozřejmou součástí Veggie Náplavky je i sport, kterým se pořadatelé z Vegan Fighter zabývají. Ti předvedou i živou exhibici bojových sportů v podání mistrů a mistryň světa, Evropy i ČR ve vegan podání, a pro návštěvníky připraví celý den možnost konzultací.

K Veggie Náplavce letos orgánizátoři přidají nový koncept – event Planet Fest. Na něm je připraveno širší programové zaměření.  Pro návštěvníky bude připraven nejen bohatý doprovodný program pro dospělé i děti, ale také několik zón s workshopy a poradenstvím v oblastech Zero Waste, Permakulturní a ekologické zemědělství, Přírodní stavitelství, Elektromobilita, Zelená Města a další. I na tomto eventu bude hlavním tématem veganství, které je podle nejnovějších studií posledních let nejvíce k planetě ohleduplným životním stylem. Celý event i jeho velký market tak bude opět 100% vegan.

Mezi Vegan Fighters patří dál také Magda Šormová, mistryně světa v MMA, vicemistr Evropy v BJJ Alan Svoboda, Pavel Salin Salčák, Mistr republiky v MMA a muay thai, vicemistři ČR v muaythai Václav Schweidler a Jakub Šrámek a další čeští i zahraniční bojovníci a sportovci a sportovkyně dalších sportovních disciplín.

Oba eventy přivítají návštěvníky na hlavní Náplavce – Rašínově nábřeží a na oba eventy je vstup umožněn za doporučené vstupné.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 4. 2019