Úvod > Kalendář akcí > Veggie Náplavka 2020
Veggie Náplavka 2020
"> "> "> ">
31.5.
+ Přidat foto

Veggie Náplavka 2020

Kdy 31. květen 2020 Lidová řemesla a trhy
V roce 2020 slavíme 10. pokračování eventu Veggie Náplavka, a zároveň 10 let pořádajících Vegan Fighter. A to chce pořádnou oslavu. Hlavně toho, že je nás stále víc, kdo volíme životní styl, který je ohleduplný ke zvířatům a planetě.
Tradičně pro vás každý rok na 1. máje a druhý víkend v září organizujeme na nádherné pražské Náplavce největší veganský market. Účastní se ho na 100 prodejců a restaurací, které nabízí úžasnou inspiraci a novinky z toho nejlepšího, co rostlinná strava nabízí, a samozřejmě také neziskové projekty na ochranu zvířat a planety. Event doplňujeme programem s inspirativními hosty, tématy jako osobnostní rozvoj nebo zero waste, praktickými foodshows, hudbou, a dětským programem Vegan Fighter Young. Programově přinášíme to nejnovější z vegan životního stylu.

V programu nechybí také sport, ke kterému chceme inspirovat, protože jsme sami profesionálními a amatérskými sportovci a sportovkyněmi. Sport je pro nás praktickým příkladem toho, že rostlinná strava funguje výborně nejen pro běžný život, ale i pro náročné sportovní výkony. A pokud jsme na veganské stravě dokázali vyhrávat v ringu a oktagonu my – budete se na ní citit skvěle i vy.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 4. 2020