!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pravidelná lodní linka do zoologické zahrady a zpět
Zážitky

Pravidelná lodní linka do zoologické zahrady a zpět

Udělejte radost sobě i dětem a vychutnejte si volný den naplno. Na palubě lodi můžete rozebrat zážitky ze ZOO a zároveň se pokochat netradičním pohledem na Prahu. Cesta přes celé město ještě nikdy nebyla tak pohodlná a příjemná.
Pravidelná lodní linka odplouvá z Rašínova nábřeží (nedaleko ulice Trojanova 50.0744900N, 14.4134897E) do pražské zoologické zahrady a zpět. Plavba začíná, ve směru od Rašínova nábřeží do zoo v 9:00, 12:00 a 15:30 hodin, v opačném směru od zoologické zahrady pak v 10:30, 13:30 a 17:15, pro předem objednané školní výpravy však může jet i mimo jízdní řád.

Pražská paroplavební společnost, založená už v roce 1865 legendárním primátorem Františkem Ditrrichem, je jediným provozovatelem pravidelných lodních linek v Praze. K plavbám do zoo slouží především obyvatelům hlavního města kromě nově otevřené linky ještě linka z přístaviště na Rašínově nábřeží.
 

Důležité informace

  • preferujeme nákup online přes webové stránky
  • v případě nákupu na prodejním místě PPS na Rašínově nábřeží preferujeme platbu platební kartou
  • plavba do zoo vyplouvá z Rašínova nábřeží a probíhá bez zastávky v přístavišti u Čechova mostu
  • laskavě prosíme zákazníky, aby vzhledem k současným vládním nařízením vstupovali na paluby lodí pouze s respirátorem
Zobrazit více