Úvod > Aktuality > Farmářské trhy se již vrací na náplavku Rašínova nábřeží
Farmárské trhy se již vrací na náplavku Rašínova nábreží
"> Farmárské trhy se již vrací na náplavku Rašínova nábreží "> Na trhu se setkáte se všemi prodejci a farmári, kterí prijedou s tradicním sezónním sortimentem "> Farmári opet nabídnou skvelé regionální výrobky
Gurmánská turistika

Farmářské trhy se již vrací na náplavku Rašínova nábřeží

  • Vydáno11. února 2014
Některé farmářské trhy si vybraly jen krátkou zimní přestávku a brzy opět zahájí pravidelný prodej. Svoji třetí sezónu startuje v sobotu 15. února tržiště na Rašínově nábřeží. Od tohoto data se zde setkáte se všemi prodejci a farmáři, kteří přijedou s tradičním sezónním sortimentem, který se každý měsíc drobně mění a přizpůsobuje ročnímu období.
Zima je snad za námi, den se prodlužuje, slunce se vrací a ptáci jsou hlasitější…. cítíte ve vzduchu, že jaro je už blízko? Vltava už skoro voní jarem, které zůstává sice ještě za dveřmi, trhy však již začínají! Přijďte k Vltavě na farmářské tržištěprvní trh je 15. února, a ostatní už následují každou sobotu.

Cyklisté projíždějící po náplavkové cyklotrase A2 budou mít v sobotu legálně na vybranou – ti, kteří chtějí jen projet rychle a sobotní trh minout, můžou od loňského roku zcela legálně jet horní částí nábřeží, kde je nově umístěné značení pro chodce i cyklisty.
Farmářské trhy v Praze

Farmářské trhy v Praze

Na několika místech v Praze najdete od jara do podzimu farmářská tržiště, která nabízí domácí potraviny, výpěstky a výrobky, vše té nejlepší kvality, českého původu, za použití minima chemie a vynikající chuti. Vyražte i vy na výlet a vyberte si z české kvality.