Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Muzika pro nezaujaté uši No.12
Hudební a divadelní akce

Muzika pro nezaujaté uši No.12

Muzika pro nezaujaté uši No. 12J.H. Krchovský & Krch-off band, Vložte kočku, Los Perdidos – to vše v Hlubočkách.
Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost a přijďte v sobotu 15.11.2014 v 19.00 hod do Mariánského Údolí u Olomouce na Muziku pro nezaujaté uši No.12, která je opět spojena s výstavou. Hlavními hosty večera jsou básník J.H.Krchovský & Krch-off band, electro surrealisté VLOŽTE KOČKU. O závěr večera se postará vynikající LOS PERDIDOS vyzbrojeni dechovou sekcí a nezaměnitelnou živelnou energií.

Můžete si užít velkou pestrost hudby, která bude prolínat s výtvarným uměním. Vše patří mezi regionální, alternativní a kulturní aktivity, jejichž kořeny sahají do 80. let minulého století ve vzahu k Jazzklubu, který v Mariánském Údolí existoval a patřil mezi nejaktivnější JK v republice. Podobnou akci s tímto nekomerčním zaměřením v regionu nenajdete.

Předprodej vstupenek: 
KULTURNÍ DŮM Na Letním, Tel: 585 351 231, mobil: 724 521 267, e-mail : klementova@hlubocky.cz

KULTURNÍ A INFORMAČNÍ CENTRUM
Velká Bystřice, Zámecké nám.775,  tel: 585 351 680

Štědrý den v Zoo Olomouc

Svátečně oděná zoologická zahrada i letos nabízí klidnou a pohodovou vánoční atmosféru uprostřed přírody a zvířat všech možných druhů, velikostí a barev.
Olomouc, Olomoucký kraj

Novoroční výstup na Jedovou

Vyrazte 1. ledna na Novoroční výstup na Jedovou, kde můžete oslavit příchod nového roku.
Šternberk, Olomoucký kraj

Hollywood in Olomouc:

Clarion Congress Hotel Olomouc rozezní světově proslulé vánoční melodie v podání Bohemian Symphony Orchestra Prague.
Olomouc, Olomoucký kraj

České sakrální umění 1948-1989 v Muzeu moderního umění Olomouc

Posvátné umění v nesvaté době. Návštěvníci uvidí v Muzeu moderního umění na sto sedmdesát pečlivě vybraných děl od takových umělců, jako jsou Mikuláš Medek, Jan Exnar, Jan Jemelka, Ludvík Kolek, Otmar Oliva, Miroslav Rada, Miloslav Troup či například Vojmír Vokolek.
Olomouc, Olomoucký kraj

Bobová dráha Hlubočky – celoroční zábava pro celou rodinu

Celoročně otevřená bobová dráha projíždějící speciálním korytem nabízí svezení o celkové délce 1540 m, přičemž samotný sjezd má 1030 m. Trať zatraktivňuje řada otoček, tunel i mostní konstrukce. Maximální rychlost je nastavena na 50 km/hod.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Jízda vozem HUMMER H2 v Hlubočkách

Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máte příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra.
Hlubočky, Olomoucký kraj

Skiareál Hlubočky – lyžování a snowboarding v blízkosti Olomouce

Ať je léto nebo zima, v Hlubočkách je vždycky prima! Ski areál Hlubočky – zimní areál, který je svou polohou a obtížností sjezdových tratí předurčen jako ideální lokalita pro rodinné lyžování.
Olomouc, Olomoucký kraj

Bunkr v Přáslavicích u Olomouce

Prohlídka bývalého vojenského objektu, který v době Studené války podléhal nejvyššímu stupni utajení. V ČR se jedná o jedinou možnost, jak se do útrob podobného objektu dostat. Určeno pro širokou veřejnost i pro fandy vojenské historie, bunkrů, telekomunikací.
Přáslavice, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Šmeralova vila na Sv. Kopečku

Elegantní Šmeralova Vila s útulnou zahradou se nachází v klidné oblasti Olomouce, v části Svatý Kopeček. Vila nabízí pohodlné a kvalitní ubytovací služby v 6 útulně zařízených pokojích. Těšit se můžete také na posezení v krásné zahradě či na relaxaci ve welness centru.
Olomouc, Olomoucký kraj

Minipivovar Tvarg ve Velké Bystřici u Olomouce

Na místech bývalého zámeckého pivovaru ve Velké Bystřici se dnes zase vaří pivo, pivovarské sklepy mají za sebou zdařilou rekonstrukci, prvním Tvarg ležákem v listopadu 2020 byla tradice zase obnovená.
Velká Bystřice, Olomoucký kraj

Tvargle z Tvargu

V původních kamenných sklepích pod valenými klenbami vznikla nová sýrařská výroba. Jedinečné klimatické podmínky sklepů mají pozitivní vliv na zrání tvarglí. Tvoříme unikátní sýrárnu, kde díky vysokému podílu ruční práce, vznikají řemeslné tvargle
Velká Bystřice, Olomoucký kraj

Historický areál restaurace a penzionu Fojtství na Svatém Kopečku u Olomouce

Objekt postavený již roku 1744 je národní kulturní památkou, je obklopen velikou zahradou a v blízkém okolí najdete spoustu aktivit, jako ZOO, lanové centrum, půjčovnu koloběžek, rozhlednu, ale také kostel, který navštívil Papež Jan Pavel II. To všechno jen deset minut jízdy od centra Olomouce.
Olomouc, Olomoucký kraj