Úvod > Kalendář akcí > Koncert Benefice mrtvice

Koncert Benefice mrtvice

Kdy 6. říjen 2018 18:00 - 23:00 Hudební a divadelní akce
Možná by vás překvapilo co spojuje tři mladé lidi - Elišku 27, Zdeňka 38 a Petra 37 let. Prožili něco, co byste rozhodně zažít nechtěli - mrtvici (cévní mozkovou příhodu).
Mrtvice u mladých je důvod, proč se ERGO Aktiv rozhodl uspořádat benefiční koncert s názvem Benefice mrtvice. Je to akce pro každého, kdo chce pomoci nejen sobě ale i někomu dalšímu. Veškerý výtěžek z této akce poputuje formou veřejné sbírky přímo výše zmíněným mladým lidem po mrtvici a ještě se dozví jak se mrtvici vyhnout..
Na návštěvníky koncertu čeká 6 hodin nabitých energií, zábavou a informací. Od 18:00 hod vystoupí kapely NEREZ a Lucia Šoralová, Vasilův Rubáš, November 2nd, Generation Jam a David Kraus. Večerem budou provázet herci Jana Plodková a Tomáš Měcháček. Mezi vystoupeními jednotlivých kapel je připraven zajímavý doprovodný program. Vystoupí např. Mudr. Jan Vojáček funkční lékař zabývající se prevencí chronických onemocnění a Marek Petráček a Anežka Rabas ze skupiny Acromaniacs zabývající se párovou akrobacií.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 2. 2019