Úvod > Co chcete dělat? > Forum Karlín – multifunkční prostor pro kulturní a společenské akce
Forum Karlín – multifunkční prostor pro kulturní a společenské akce
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Kultura

Forum Karlín – multifunkční prostor pro kulturní a společenské akce

Srdcem areálu Forum Karlín ve stejnojmenné pražské čtvrti je multifunkční prostor s kapacitou 3 000 míst určený pro pořádání kulturních, společenských a odborných akcí všeho druhu.
Forum Karlín se nachází v srdci pražské čtvrti Karlín nedaleko centra města v Pernerově ulici. Forum Karlín je nejmodernější pražský multifunkční sál. Sál vyniká dokonalou akustikou, nosným stropem, vlastním gastro vybavením, včetně zázemí pro catering. Jeho interiér dále disponuje také bezbariérovým přístupem ve všech patrech a vysokým počtem šaten v zázemí.

Výborná akustika, prostorné jeviště a moderní rigging předurčují Forum Karlín ke konání nejnáročnějších akcí se složitými scénickými technologiemi. 

Forum Karlín se sestává ze tří pater. Horní dvě podlaží tvoří vždy foyer a galerie, které ve tvaru "U" obíhají sál, spodní patrozahrnuje foyer a hlavní sál. Forum Karlín nabízí kapacitu až 3 000 osob k stání, až 2 000 osob k divadelnímu sezení a až 1 100 osob k sezení u kulatých stolů.

Součástí komplexu je i moderní mediální newsroom vydavatelství Economia  v rekonstruovaných prostorách historického objektu kotlárny někdejších závodů Českomoravské Kolben & Daněk, kde byly od roku 1908 vyráběny moderní parní kotle pro celé Rakousko-Uhersko. Nedílnou částí Fora Karlín je také osmipodlažní budova zahrnující 9 500 m2 moderních kancelářských ploch s rozsáhlými terasami nabízejícími pozoruhodné výhledy do okolí.

Projekt Forum Karlín získal v listopadu 2014 zvláštní cenu poroty v prestižní soutěži "Best of Realty – Nejlepší z realit 2014" za posun pražského Karlína, který se rozvíjí především v oblasti administrativních prostor, také do centra společenského a kulturního dění.
Zobrazit více

Provozovatel

Forum Karlín s.r.o.

Pernerova 51
186 00 Praha
Tel.:
+420 724 875 104
Email:
office@forumkarli...
WWW:
www.forumkarlin.cz/
GPS:
50,091389 14,455060
 
Region:
Praha
 

Časová náročnost

1,5 hodiny