Úvod > Kalendář akcí > Let It Roll Open Air 2021
Let It Roll Open Air 2021
"> "> "> ">
5.8.
7.8.
+ Přidat foto

Let It Roll Open Air 2021

Kdy 5. srpen 2021 - 7. srpen 2021 Festivaly
Letní hudební festivaly odhalují letošní line-upy a zahraniční interprety, na které lákají návštěvníky. Patří mezi ně i největší světový drum and bassový festival na světě Let It Roll Open Air, který se na přelomu července a srpna koná v Česku.
Třináctý ročník největšího drum&bassového festivalu na světě Let It Roll Open Air se bude opět konat na přelomu prázdnin. Místo bude upřesněno, ale v minulosti se konal v areálu bývalého letiště v Milovicích ve středních Čechách. Na prodloužený víkend pod širým nebem plného elektronické hudby každoročně láká desetitisíce fanoušků takřka z celého světa a jeho popularita stále roste. Jen v loňském roce se na tento festival sjelo tři desítky tisíc příznivců tohoto hudebního žánru.

Let It Roll Open Air se mj. řadí mezi přední české i světové hudební akce, které jsou vedle velkých jmen na programu vyhledávány i pro svou vizuální stránku. Drží také několikaleté prvenství v největší festivalové stage v Evropě, která zabírá plochu několika panelových domů. Na hlavní stage se pak také každoročně odehrává zmíněná zahajovací ceremonie, která spojuje hudební kulisu s projekcí a světelnou show a fanouškům tak prostřednictvím několika smyslů vypráví nový kousek příběhu, jímž je daný ročník festivalu inspirován.

Festival je mezi fanoušky proslulý svým komiksovým příběhem. Jaký bude ten letošní? Nechte se překvapit.

VSTUPENKY

Děkujeme všem, kteří nám projevili důvěru a koupili si vstupenku na Let It Roll 2020. Všechny vstupenky, včetně služeb či vyhraných vstupenek, zůstávají automaticky v platnosti i pro další ročník a vstupenky tak není potřeba jakkoliv měnit. Pokud máte možnost si vstupenku ponechat na příští rok, budeme za to více než vděční. Právě díky vám budeme schopni pokrýt již vynaložené náklady na letošní festival a díky vám se bude moct příští ročník uskutečnit v takové velikosti, na jakou jsme všichni zvyklí. Právě vy pro nás budete navždy Superimmortalz a můžete si být jisti, že se vám za vaši věrnost příští léto náležitě odměníme. 
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 6. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Lovecký hotel zámek Jívák

Lovecký hotel zámek Jívák

Loučeň, Střední Čechy
Penzion U Vinné révy Lysá nad Labem

Penzion U Vinné révy Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace U Bílé labutě Lysá nad Labem

Restaurace U Bílé labutě Lysá nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy
Restaurace a pizzerie Gurmán v Lysé nad Labem

Restaurace a pizzerie Gurmán v Lysé nad Labem

Lysá nad Labem, Střední Čechy