Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Kavárna Bez konceptu ... Univerzita dokořán!
Kavárna Bez konceptu/Studentská
Společenské akce

Kavárna Bez konceptu ... Univerzita dokořán!

Při příležitosti Univerzita dokořán! Kavárna Bez konceptu/Studentská bude také otevřena!
29.9.2013 vás rádi přivítáme v kavárně Bez konceptu/Studentská a to v neděli od 12.00-17.00 hod. Budete si moct vychutnat domácí dezerty, bagety a sendviče, teplé nápoje jako jsou svářák s pomerančem, horkou griotku či kalvádos, čerstvě praženou kávu, domácí čokoládu atd...

Opět po roce bychom rádi pozvali všechny příznivce Technické univerzity v Liberci na akci „Univerzita dokořán“, pořádanou tentokrát jako součást oslav 60 let vysokého školství v Liberci.

Kavárna bude otevřena při při příležitosti níže popsané: V neděli 29. září od 13 hodin budete mít skvělou příležitost prohlédnout si zblízka laboratoře a nové vybavení, které využívají pro svou práci výzkumní pracovníci a studenti naší univerzity. Součástí programu budou soutěže a hry pro děti i jejich rodiče, studentský jarmark, na kterém si budete moci zakoupit dárkové předměty, anebo videokoutek, určený pro vaše vzkazy univerzitě.

O zábavnou složku akce se postará již 3. ročník studentského hudebního festivalu NaTUL! Na něm se představí celkem pět kapel, které repertoárem zasáhnou zaryté rockery, ale i příznivce folk rocku či indie. Hudební produkce je naplánována na 13 – 21 hodin. Přijďte si užít nedělní odpoledne do hlavního areálu univerzity na Husově ulici a uvidíte, že to bude stát za to! A přitom to nic nestojí.

Vernisáž k výstavě – Zdenka Marie Nováková

Výstava Souznění představí malířskou tvorbu významné architekty Zdenky Marie Novákové. Její malba se vyznačuje lyrismem a silnou inspirací přírodou a hudbou.
Liberec, Liberecký kraj

Zdeňka Marie Nováková – Souznění

Malířská tvorba Zdenky Marie Novákové, významné architektky, se vyznačuje lyrismem a vykazuje silnou inspiraci přírodou a hudbou.
Liberec, Liberecký kraj

Výstava Jaroslava Krále

Výstava představí neznámé práce významného malíře Jaroslava Krále (1883–1942), přední osobnosti brněnské výtvarné scény 1. poloviny 20. století.
Liberec, Liberecký kraj

Evropa v roce 2050 – Sklářská Odyssea Libereckým krajem

Jak bude vypadat Evropa v roce 2050? Na toto téma měly možnost zamyslet se děti našich uměleckých, převážně sklářských škol.
Liberec, Liberecký kraj

Strossova vila

Vila Franze Strosse byla vybudovaná v letech 1923–1925 v Liberci pro průmyslníka a obchodníka Franze Strosse. Obdivuhodná stavba je dílem Thilo Schodera, který na žádost obchodníka s textilem Franze Strosse vyprojektoval obytný dům, jenž patří k nejvýraznějším privátním stavbám v Liberci.
Liberec, Liberecký kraj

Oblastní galerie v Liberci – muzeum v bývalých lázních

Oblastní galerie v Liberci je specializovanou sbírkotvornou institucí – muzeem umění – působící v regionu Liberecka. Pečuje o rozsáhlé umělecké sbírky a návštěvníkům nabízí prohlídku čtyř stálých expozic evropského a českého umění.
Liberec, Liberecký kraj

Ošetřovatelem v zoo Liberec – zažijte ojedinělý pohled do zákulisí zoologické zahrady

Zážitkový vzdělávací program Půlden ošetřovatelem v zoo nabízí Zoo Liberec od začátku hlavní sezóny 2010. V rámci speciálního programu tak může každý laik starší 18 let na vlastní kůži poznat, jak vypadá jeden pracovní den ošetřovatele.
Liberec, Liberecký kraj

Vila ve stylu barokizující moderny v Liberci

Vila vyprojektována renomovanou drážďanskou architektonickou kanceláří Lossow & Kühne byla vystavěna v letech 1924-1925 v Liberci a v roce 2014 se stala kulturní památkou.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Bez konceptu v Liberci

Nově otevřená kavárna v lednu 2013 v budově TUL. Nabízí nekuřácké prostředí s venkovní terasou a bezbariérovým vstupem. Těšit se můžete na milou a vstřícnou obsluhu, moderní interiér s domácí atmosférou.
Liberec, Liberecký kraj

Kavárna Bez konceptu – stylová kavárna ve Starém Harcově

Stylovou kavárnu s nezaměnitelnou atmosferou a výbornými výrobky najdete ve Starém Harcově, poklidné části Liberce. Ochutnat můžete vynikající kávu, míchané koktejly nebo domácí dezerty.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Rybářská bašta Liberec

Stylová restaurace s venkovní terasou ležící v blízkosti Zoo Liberec a Botanické zahrady.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace ZOO 1320 v Liberci

V bývalé hale pro prodej koberců naleznete podnik na pomezí kavárny a restaurace. Mladým výtvarníkům a architektům se zde podařilo vytvořit nápaditý prosklený interiér se zajímavou malbou na jediné pevné zdi.
Liberec, Liberecký kraj