Úvod > Co chcete dělat? > Inter hostel Liberec
Ubytování

Inter hostel Liberec

Levné ubytování v Liberci, pronájem prostor pro školení, firemní akce, konference s kapacitou ubytování 90 lůžek. Hostel poskytuje levné, ale moderní ubytování nedaleko liberecké přehrady a centra města Liberce.
 Ubytování typu hostel Hostel patří v současné době mezi rozšířené a populární typy ubytování zejména pro svou cenovou dostupnost. Levné ceny ubytování ovšem nemusí znamenat nižší kvalitu. Stejně jako hotel může být i hostel kategorizován podle úrovně nabízeného ubytování.

Hotel – INTER hostel Liberec poskytuje ubytování, které by se dalo přirovnat k ubytování v zařízení typu rodinný hotel či penzion.  Hostel je situován v klidné čtvrti Starý Harcov v blízkosti Liberecké přehrady. Centrum města Liberec se nachází v pěší vzdálenosti od hostelu – cca 15min procházkové chůze. Samozřejmě lze využít i MHD, jehož zastávka je nedaleko hostelu a které vás pohodlně dopraví z vašeho ubytování do většiny turistických zajímavostí, jenž Liberec nabízí – ZOO, botanická zahrada, Ještěd či Bedřichov – Jizerské hory.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Bez konceptu v Liberci

Kavárna Bez konceptu v Liberci

Liberec, Liberecký kraj
Design Apartmán Liberec

Design Apartmán Liberec

Liberec-Vratislavice nad Nisou, Liberecký kraj