Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Film Perný den v letním kině na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
Hudební a divadelní akce

Film Perný den v letním kině na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Kultovní snímek Perný den, v němž excelují členové skupiny Beatles, je plný skvělého anglického humoru i hudby nejslavnější kapely všech dob. Nenechte si 22. července ujít tuto filmovou lahůdku v letním kině na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj. V červenci a srpnu promítáme každou středu večer.
V kůži slavných Beatles
Promítání letního kina na nádvoří plzeňského pivovaru v rámci akce Léto v Prazdroji 2015 nabídne 22. července od 21:15 filmový skvost určený fanouškům z celého světa – dospělým i dětem všech věkových kategorií.

Perný den (A Hard Day's Night) z roku 1964 je filmovým debutem čtveřice muzikantů z nejslavnější hudební skupiny všech dob – Johna Lennona, Paula McCartneyho, George Harrisona a Ringa Stara – který získal ocenění Nejlepší britský film roku 1964 v kategorii muzikál/komedie. Zažijte i vy jeden (ne)obyčejný den v životě členů skupiny Beatles. Film obsahuje známé hity jako: "A Hard Day`s Night", "Can`t Buy My Love", "She Loves You" a další a doprovází členy skupiny The Beatles během jejich jednodenního maratónu – od cesty vlakem do hotelu a do TV studia.

Během filmových večerů bude možno zakoupit občerstvení tematicky přizpůsobené promítanému snímku. Kompletní program letního kina najdete na stránkách Plzeňského Prazdroje.

Provozovatel

NÁDVOŘÍ PIVOVARU Plzeňský Prazdroj

U Prazdroje 7
304 97 Plzeň
Tel.:
+420 377 062 888
Email:
exkurze@prazdrojv...
WWW:
www.prazdrojvisit...
GPS:
49,746483 13,386269
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
Tipy na výlet:
Plzeň a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Plzeň Design Week – design mezi řádky

Design mezi řádky. Taková je hlavní myšlenka Plzeň Design Weeku, festivalu, který je zaměřený na český design v různých podobách, i v těch nejběžnějších věcech. Přijďte i letos na prodejní přehlídku kvalitních designových produktů.
Plzeň, Plzeňský kraj

Epocha salonů – České salonní umění a mezinárodní výtvarná scéna (1870–1914)

Výstava představuje české salonní umění v jeho evropské dimenzi, jak to mezi léty 1870–1914 bývalo běžnou praxí na tehdejších salonech.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Pozdemí za svitu baterek

Nenechte si ujít speciální prohlídku Plzeňského historického podzemí pouze za svitu baterek!
Plzeň, Plzeňský kraj

Výstava 180 let prazdroje v Pivovarském muzeu

Srdečně vás zveme na výstavu věnovanou 180. výročí našeho pivovaru do Pivovarského muzea v Plzni, které oslavuje úctyhodné jubileum touto unikátní výstavou.
Plzeň, Plzeňský kraj

Konferenční a společenské centrum Secese v Plzni

Plzeňský pivovar skrývá mnohá krásná zákoutí. Jedním z nich jsou i reprezentativní prostory, které se začaly budovat na počátku 20. století.
Plzeň, Plzeňský kraj

Škola čepování Pilsner Urquell – zážitkový program pro skupinové prohlídky

Po desetiletí si plzenští sládci předávají své znalosti a připravují pivo té nejvyšší kvality. V plzeňském pivovaru Pilsner Urquell můžete prožít zážitkový program, během kterého poodhalíte tajemství správně načepovaného piva.
Plzeň, Plzeňský kraj

Cesta pivovarského tovaryše – zážitkový program v pivovaru Pilsner Urquell

Máte skupinu, pro kterou hledáte opravdu exkluzivní a nezapomenutelný zážitek? Nabídněte jim Cestu pivovarského tovaryše v Plzeňském Prazdroji!
Plzeň, Plzeňský kraj

Party víkendy v pivovaru Gambrinus

Slavíte narozeniny, svátek, úspěšnou zkoušku, státnice, promoci, rozlučku se svobodou, narození potomka,...? Nebo si jen chcete pořádně užít večer s kamarády? Uspořádejte oslavu nebo párty pro kamarády v pivovaru Gambrinus.
Plzeň, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.
Plzeň, Plzeňský kraj

Minipivovar Proud v Plzni

Objevte s námi pivovar Proud. Ochutnáte naše exkluzivní pivní speciály, dozvíte se zajímavosti o aktuálních i připravovaných várkách a s vašimi přáteli zažijete neopakovatelnou atmosféru pivovaru.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hospoda Na Spilce

Přijměte pozvání do legendární Hospody Na Spilce, která se nachází v prostorách bývalých kvasných sklepů pivovaru Plzeňský Prazdroj a patří mezi největší hospody v Česku. Po více než dvouleté pauze má hospoda znovu otevřeno a nabízí menu s moderní českou kuchyní!
Plzeň, Plzeňský kraj

Prohlídka pivovaru Gambrinus

Prohlídka „Jak se pivo vaří“ začíná přímo v srdci pivovaru Gambrinus, v nově zrekonstruované Varně 1869. Hned zkraje vám nabídne na probuzení smyslů malou degustaci. Mimo jiné si můžete prohlédnout unikátní výrobní prostory nebo vyzkoušet školu čepování.
Plzeň, Plzeňský kraj