Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > RunTour Plzeň 2017
Sportovní akce

RunTour Plzeň 2017

RunTour je běžecký seriál pro všechny – začátečníky i profíky, malé i velké, tlusté i tenké. Vybírat lze z tratí dětských, na 5 km a 10 km.
Západočeská metropole je domovskou stanicí RunTour, právě tady se rozběhla do svého nultého ročníku v roce 2011 a právě tady nabízí jedinečnou trať historickým centrem města.

Tradičně vybíháme z Mlýnské strouhy v blízkém sousedství s fotbalovým stadionem Viktorie Plzeň a běžíme přes Náměstí republiky do dalších míst města. Přidejte se k nám, rozběhněte Plzeň a pomozte zrakově postiženým dětem z Nadace Leontinka.

Provozovatel

RunTour 2017

Přívozní
170 00 Praha
Tel.:
+420 720 364 182
Email:
info@run-tour.cz
WWW:
www.run-tour.cz/c...
GPS:
50,109359 14,451544
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

V okamžiku

Luboš Soukup: Skandinávské imprese . Vít Kříšťan: Mandala, suita pro klavír, zpěv a rozšířený orchestr.
Praha 7, Praha

Výstava ... lepší architektura i život

Panelová výstava (nejen) o funkcionalistické vile ve Velvarské ulici č. 1. Byla postavena pro podnikatele židovského původu Ing. František Leo Perutz podle návrhu Ernsta Mühlsteina a Victora Fürtha v roce 1937. Nyní čeká na svou rekonstrukci, aby zde vzniklo Centrum Romů a Sintů v Praze
Praha 6, Praha

Grafika pro sociální sítě

Přijďte na workshop Grafiky pro sociální sítě a naučte se, jak pomocí několika grafických vychytávek zaujmout na sociálních sítích.
Praha 7, Praha

Robo-párty s Codey Rocky

Codey Rocky je robůtek ideální pro seznámení se se základy programování. Ovládá se totiž pomocí blokového jazyku, kde samotné programování je tak jednoduché, jako skládat puzzle.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Holešovický přístav

Holešovický přístav jako jediný pražský přístav propojoval lodní dopravu s železniční a silniční. Původní stavby v přístavišti jsou v secesním stylu a zjemňují strohé tovární Holešovice. Jedná se o významnou techickou památku.
Praha 7, Praha

Centrum současného umění DOX

Centrum současného umění DOX v Praze je nezávislou mezioborovou platformou pro současné české a mezinárodní umění, architekturu a design.
Praha 7, Praha

Holešovický měšťanský pivovar

Pivovar zde byl postaven v roce 1895 a pivo pod názvem Měšťan vařil až do roku 1998. Areál pivovaru dnes slouží jako administrativní komplex.
Praha 7, Praha

Vzducholoď Gulliver na střeše centra DOX

Dřevěná vzducholoď na střeše centra DOX jakoby přistávala na střeše Centra současného umění DOX v Holešovicích. Raritní stavba, která při běžné procházce není z ulice skoro vidět, slouží jako místo pro setkávání současného umění a literatury.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha

Port X – ubytování v plovoucím domě

Nenapodobitelný zážitek z pobytu v PORTX nyní může dopřát každý, kdo hledá stylové ubytování v Praze. Luxusní hausbót PORTX je nyní zakotven v trendy čtvrti Holešovice – jen 20 min od centra města a nabízí komfortní ubytování až pro 4 osoby na ploše 150 m².
Praha 7, Praha

Pivovar Marina Praha – přímo v přístavu

Užijte si stylové prostředí středomořské restaurace i příjemné posezení v české části s vlastním pivovarem, kde můžete ochutnat jak piva klasická, tak i vícestupňové speciály.
Praha 7, Praha