Úvod > Co chcete dělat? > Bitcoin Coffee
Gurmánská turistika

Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee v bývalé průmyslové oblasti v Holešovicích, je open source kavárnou, místem pro otevřené setkávání a diskuzi. Servírují zde pouze výběrovou kávu, tedy tu, o kterou je maximálně pečováno od kávového keře, až po pražení v předních evropských pražírnách.
Bitcoin Coffee se nachází v bývalé industriální oblasti v Holešovicích a sídlí v jedinečném přízemí Paralelní polis alias Institutu Kryptoanarchie. Tato trendy kavárna podává výtečnou kávu i lahodné dezerty. Kavárna je na svých webových stránkách označována jako kávová laboratoř. Jejím cílem je dosáhnout špičkové chuti v každičkém šálku a přitom odrážet jedinečnost, chuť a vliv prostředí, ve kterém každá káva vyrostla. Jinými slovy – tato kavárna rozhodně zná svou kávu. Bitcoin Coffee nejčastěji nabízí výběr káv z některé ze známých berlínských pražíren. Připravují skvělé espresso i jednodruhové kávy jako filtr.

Jak samotný název kavárny napovídá, jako platba zde nejsou akceptovány české koruny, ale virtuální měnou bitcoiny (min. bitcoin nákup činí 100 Kč; uvnitř kavárny je zařízení na převádění bitcoinů). I když je Bitcoin Coffee první kavárnou, kde se platí pouze bitcoiny, nemusíte se ničeho bát – rádi vám tu vše vysvětlí. Nenechte se odradit nezvyklou měnou a dejte si svou první kávu za virtuální peníze!

Interiér je moderní a trendy, a přesto velmi útulný. Poskytuje skvělé prostředí pro všechny kybernetické náměty k diskuzi i ochutnávky kávy.