Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna hausbótů v Praze

Půjčovna hausbótů v Praze

Letní sporty
Pronájmy obytných motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv průkazu nebo zkoušek. Staňte se opravdovým kapitánem! Plná výbava, komfortní plavidla, jedinečné zažitky za kormidlem.

Doporučujeme jako vícedenní plavby po Vltavě a Labi. Řízení plavidel bez průkazu či zkoušek. Před vyplutím každého nového kapitána pečlivě zacvičíme, není třeba se ničeho obávat. Neobyčejná atrakce pro všechny milovníky zážitkové dovolené. Není fyzicky náročné, vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Plavidla jsou kompletně vybavena pro dlouhodobý pobyt. Tekoucí voda, splachovací WC, nezávislé topení, kompletně vybavená kuchyně včetně sporáku a lednice, sprcha, elektrické osvětlení, rádio + CD, úsporné, opalovací letní paluby, převážně dieselové lodní motory, skvělá ovladatelnost... Nejmenší lodě pro 2 osoby, největší pro 12 osob.

V případě zájmu je možné dodat i kapitána. Vydejte se na zámek Nelahozeves, za vínem do Mělníka a Roudnice nad Labem, za koupáním na Žernosecké jezero. Proplujte historickým centrem Prahy, zažijte soutok Vltavy se Sázavou z hladiny řeky. Ponořte se do hlubin štěchovické plavební komory, doplujte k hrázi přehrady Slapy. Více než 300 km vodní cesty je tu pro vás.

Možnosti jednosměrných plaveb Praha - Poděbrady a opačně s odevzdáním plavidla v cílovém bodě. Bohaté doplňkové služby, půjčovna jízdních kol, grily, nafukovací čluny, výhodné pojištění a mnoho dalšího.

Vyzkoušejte služby největší české půjčovny obytných motorových lodí na Vltavě a Labi.

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019