Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Půjčovna hausbótů v Praze
Tarpon 37C
Letní sporty

Půjčovna hausbótů v Praze

Pronájmy obytných motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv průkazu nebo zkoušek. Staňte se opravdovým kapitánem! Plná výbava, komfortní plavidla, jedinečné zažitky za kormidlem.

Doporučujeme jako vícedenní plavby po Vltavě a Labi. Řízení plavidel bez průkazu či zkoušek. Před vyplutím každého nového kapitána pečlivě zacvičíme, není třeba se ničeho obávat. Neobyčejná atrakce pro všechny milovníky zážitkové dovolené. Není fyzicky náročné, vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Plavidla jsou kompletně vybavena pro dlouhodobý pobyt. Tekoucí voda, splachovací WC, nezávislé topení, kompletně vybavená kuchyně včetně sporáku a lednice, sprcha, elektrické osvětlení, rádio + CD, úsporné, opalovací letní paluby, převážně dieselové lodní motory, skvělá ovladatelnost... Nejmenší lodě pro 2 osoby, největší pro 12 osob.

V případě zájmu je možné dodat i kapitána. Vydejte se na zámek Nelahozeves, za vínem do Mělníka a Roudnice nad Labem, za koupáním na Žernosecké jezero. Proplujte historickým centrem Prahy, zažijte soutok Vltavy se Sázavou z hladiny řeky. Ponořte se do hlubin štěchovické plavební komory, doplujte k hrázi přehrady Slapy. Více než 300 km vodní cesty je tu pro vás.

Možnosti jednosměrných plaveb Praha – Poděbrady a opačně s odevzdáním plavidla v cílovém bodě. Bohaté doplňkové služby, půjčovna jízdních kol, grily, nafukovací čluny, výhodné pojištění a mnoho dalšího.

Vyzkoušejte služby největší české půjčovny obytných motorových lodí na Vltavě a Labi.

V okamžiku

Luboš Soukup: Skandinávské imprese . Vít Kříšťan: Mandala, suita pro klavír, zpěv a rozšířený orchestr.
Praha 7, Praha

Python I

V kurzu Python I vaše děti naučíme základy programování v nejpoužívanějším IT jazyce současnosti.
Praha 7, Praha

Python II online

V navazujícím kurzu Python II vaše děti prohloubí předchozí programátorské znalosti z kurzu Python I a rozšíří je o nové technické dovednosti.
Praha 7, Praha

SQL a práce s databázemi

Kurz SQL Vaše dítě naučí základní příkazy a logiku programovacího jazyka SQL, který je určený ke správě dat uložených ve strukturovaných tabulkách s definovanými vztahy mezi daty (relační databáze).
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Holešovický měšťanský pivovar

Pivovar zde byl postaven v roce 1895 a pivo pod názvem Měšťan vařil až do roku 1998. Areál pivovaru dnes slouží jako administrativní komplex.
Praha 7, Praha

Mecca – nejlepší párty v Praze

Mecca – oblíbený taneční klub v pražské čtvrti Holešovicích, který přitahuje špičkové DJe z celého světa se specializuje na house a jeho různé odnože. House v Mecce míchali už takové osobnosti a uskupení jako Armand van Helden, Bob Sinclair, Copyright, David Morales, Deep Dish či Markus Schulz.
Praha 7, Praha

Město – moře

Původní truhlárna, v soukromí vnitrobloku mimo dění na ulici. Město Moře je prostor, kde se setkávají lidé různých věkových skupin a s různými zájmy. Někteří zde navštěvují kurzy vaření, jiní zde slaví narozeniny...
Praha, Praha

Polyfunkční dům Holoport v Praze-Holešovicích

Holport II představuje polyfunkční objekt dle návrhu architekta Stanislava Fialy. Budova doplňuje nároží ulic Přístavní a Komunardů, které bylo uvolněno po povodních v roce 2002, kdy byly původní objekty výrazně narušeny a určeny k demolici.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Phill's Twenty7

Dokonale promyšlený a do puntíku vyladěný interiér, tak vypadá kavárna Phill's Twenty7, která se nachází v pražských Holešovicích. Interiér a designová světla Neverending Glory navrhli Jan Plecháč a Henry Wielgus. Cihlové stěny, TON a Stockist židle dokonale doplňují industriální prvky.
Praha 7, Praha

Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee v bývalé průmyslové oblasti v Holešovicích, je open source kavárnou, místem pro otevřené setkávání a diskuzi. Servírují zde pouze výběrovou kávu, tedy tu, o kterou je maximálně pečováno od kávového keře, až po pražení v předních evropských pražírnách.
Praha 7, Praha

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha