!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna hausbótů v Praze
Letní sporty

Půjčovna hausbótů v Praze

Pronájmy obytných motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit bez jakéhokoliv průkazu nebo zkoušek. Staňte se opravdovým kapitánem! Plná výbava, komfortní plavidla, jedinečné zažitky za kormidlem.

Doporučujeme jako vícedenní plavby po Vltavě a Labi. Řízení plavidel bez průkazu či zkoušek. Před vyplutím každého nového kapitána pečlivě zacvičíme, není třeba se ničeho obávat. Neobyčejná atrakce pro všechny milovníky zážitkové dovolené. Není fyzicky náročné, vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Plavidla jsou kompletně vybavena pro dlouhodobý pobyt. Tekoucí voda, splachovací WC, nezávislé topení, kompletně vybavená kuchyně včetně sporáku a lednice, sprcha, elektrické osvětlení, rádio + CD, úsporné, opalovací letní paluby, převážně dieselové lodní motory, skvělá ovladatelnost... Nejmenší lodě pro 2 osoby, největší pro 12 osob.

V případě zájmu je možné dodat i kapitána. Vydejte se na zámek Nelahozeves, za vínem do Mělníka a Roudnice nad Labem, za koupáním na Žernosecké jezero. Proplujte historickým centrem Prahy, zažijte soutok Vltavy se Sázavou z hladiny řeky. Ponořte se do hlubin štěchovické plavební komory, doplujte k hrázi přehrady Slapy. Více než 300 km vodní cesty je tu pro vás.

Možnosti jednosměrných plaveb Praha - Poděbrady a opačně s odevzdáním plavidla v cílovém bodě. Bohaté doplňkové služby, půjčovna jízdních kol, grily, nafukovací čluny, výhodné pojištění a mnoho dalšího.

Vyzkoušejte služby největší české půjčovny obytných motorových lodí na Vltavě a Labi.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2019
19.6.
SOČR & Skandinávský jazz

SOČR & Skandinávský jazz

Praha 7, Praha
12.5.
10.10.
Vanitas

Vanitas

Praha 7, Praha
12.5.
19.9.
O lásce

O lásce

Praha 7, Praha
12.5.
29.8.
Fenomeander

Fenomeander

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Phill's Twenty7

Phill's Twenty7

Praha 7, Praha
Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee

Praha 7, Praha
The Eatery

The Eatery

Praha 7, Praha
La Bottega Tusarova

La Bottega Tusarova

Praha 7, Praha