!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Port X – ubytování v plovoucím domě
Ubytování

Port X – ubytování v plovoucím domě

Nenapodobitelný zážitek z pobytu v PORTX nyní může dopřát každý, kdo hledá stylové ubytování v Praze. Luxusní hausbót PORTX je nyní zakotven v trendy čtvrti Holešovice – jen 20 min od centra města a nabízí komfortní ubytování až pro 4 osoby na ploše 150 m².
Apartmán je vybaven designovým nábytkem top značek, kvalitní audio soupravou a speakery Bang Olufsen, luxusním koupelnovým koutem od Axor, projektorem na promítání vašich oblíbených filmů. Nejen technologicky založení hosté ocení jistě i možnost ovládání veškerých funkcí domu pomocí systému inteligentní domácnosti.

Panoramatická okna, velkorysý obývací prostor, prostorné venkovní terasy, plně vybavená kuchyňka s kávovarem Nespresso, to vše je k našim hostům plně k dispozici. Samostatnou kapitolou je pak spánek na king size dvoulůžku značky Saffron, které je vyrobeno striktně z přírodních materiálů a nabízí neporovnatelný spánkový komfort. Možnost ubytování pro další 2 osoby pak skýtá kvalitní italská rozkládací sofa značky Vibieffe.

Snídani si můžete vychutnat přímo na palubě nebo v blízké restauraci Home kitchen, kde vás budou rozmazlovat skvělými snídaňovými variacemi, kávou i domácími koláči (snídaně v restauraci není zahrnuta v ceně pobytu, hosté mají nicméně k dispozici náš "snídaňový bar" s výběrem cereálií, mlékem, čajem a kávou). Rodiny s dětmi jsou zde vítány, nechybí možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky nebo krmící židle.

Prostor je obyvatelný celoročně, je klimatizován a je striktně nekuřácký. Kouření je možné pouze na terase. Své zvířecí mazlíčky nechte prosím doma. Bezbariérový přístup bohužel není možný. Parkování je zmožné přímo u objektu a není nijak zpoplatněno.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

The Eatery

The Eatery

Praha 7, Praha
Phill's Twenty7

Phill's Twenty7

Praha 7, Praha
Bitcoin Coffee

Bitcoin Coffee

Praha 7, Praha