Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Port X – ubytování v plovoucím domě
Ubytování

Port X – ubytování v plovoucím domě

Nenapodobitelný zážitek z pobytu v PORTX nyní může dopřát každý, kdo hledá stylové ubytování v Praze. Luxusní hausbót PORTX je nyní zakotven v trendy čtvrti Holešovice – jen 20 min od centra města a nabízí komfortní ubytování až pro 4 osoby na ploše 150 m².
Apartmán je vybaven designovým nábytkem top značek, kvalitní audio soupravou a speakery Bang Olufsen, luxusním koupelnovým koutem od Axor, projektorem na promítání vašich oblíbených filmů. Nejen technologicky založení hosté ocení jistě i možnost ovládání veškerých funkcí domu pomocí systému inteligentní domácnosti.

Panoramatická okna, velkorysý obývací prostor, prostorné venkovní terasy, plně vybavená kuchyňka s kávovarem Nespresso, to vše je k našim hostům plně k dispozici. Samostatnou kapitolou je pak spánek na king size dvoulůžku značky Saffron, které je vyrobeno striktně z přírodních materiálů a nabízí neporovnatelný spánkový komfort. Možnost ubytování pro další 2 osoby pak skýtá kvalitní italská rozkládací sofa značky Vibieffe.

Snídani si můžete vychutnat přímo na palubě nebo v blízké restauraci Home kitchen, kde vás budou rozmazlovat skvělými snídaňovými variacemi, kávou i domácími koláči (snídaně v restauraci není zahrnuta v ceně pobytu, hosté mají nicméně k dispozici náš "snídaňový bar" s výběrem cereálií, mlékem, čajem a kávou). Rodiny s dětmi jsou zde vítány, nechybí možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky nebo krmící židle.

Prostor je obyvatelný celoročně, je klimatizován a je striktně nekuřácký. Kouření je možné pouze na terase. Své zvířecí mazlíčky nechte prosím doma. Bezbariérový přístup bohužel není možný. Parkování je zmožné přímo u objektu a není nijak zpoplatněno.

Grafika pro sociální sítě

Přijďte na workshop Grafiky pro sociální sítě a naučte se, jak pomocí několika grafických vychytávek zaujmout na sociálních sítích.
Praha 7, Praha

Robo-párty s Codey Rocky

Codey Rocky je robůtek ideální pro seznámení se se základy programování. Ovládá se totiž pomocí blokového jazyku, kde samotné programování je tak jednoduché, jako skládat puzzle.
Praha 7, Praha

Seznámení s Ozoboty

Přijďte na hravé seznámení s programováním robotů. Ukážeme si robota ozobota a naučíme se jak ho naprogramovat.
Praha 7, Praha

Grafika pro sociální sítě

Přijďte na workshop Grafiky pro sociální sítě a naučte se, jak pomocí několika grafických vychytávek zaujmout na sociálních sítích.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

We Sport – zábava a aktivně strávený čas v Praze a okolí

We Sport je parta sportovců, která pořádá sportovní kurzy vedené trenéry v Praze a širokém okolí. Spojuje je vášeň pro pohyb, radost z aktivně tráveného času a zábava sdílená s kamarády. Přidat se můžete i vy.
Praha 7, Praha

Holešovický přístav

Holešovický přístav jako jediný pražský přístav propojoval lodní dopravu s železniční a silniční. Původní stavby v přístavišti jsou v secesním stylu a zjemňují strohé tovární Holešovice. Jedná se o významnou techickou památku.
Praha 7, Praha

Půjčovna Vltava s lodí – staňte se na den kapitánem vlastní lodi!

Pojeďte se svou rodinou či přáteli na jednodenní výlet na Vltavu. Užijte si plavbu vlastnoručně řízenou lodí pro 2-5 osob. Můžete se těšit na trasu z Prahy Holešovic do Roztok u Prahy a zpět. Na tento výlet nepotřebujete průkaz ani žádné zkoušky – a budete mít úplné soukromí.
Praha, Praha

Lodní škola SP Praha

Lodní školu provozují společnosti SP Praha s.r.o. a Lodní škola s.r.o., tradiční specialisté na lodě. Zajímáte se o rekreační plavbu, lodě, vodní skútry a uvažujete, jak se nejlépe připravit na kapitánské zkoušky Vůdců malých plavidel (VMP)? Lodní škola je tu pro vás.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Marina Praha – přímo v přístavu

Užijte si stylové prostředí středomořské restaurace i příjemné posezení v české části s vlastním pivovarem, kde můžete ochutnat jak piva klasická, tak i vícestupňové speciály.
Praha 7, Praha

The Eatery

Kuchyň je naším jevištěm. Posaďte se a nechte se unést skvělým gastronomickým a vizuálním představením.
Praha 7, Praha

Phill's Twenty7

Dokonale promyšlený a do puntíku vyladěný interiér, tak vypadá kavárna Phill's Twenty7, která se nachází v pražských Holešovicích. Interiér a designová světla Neverending Glory navrhli Jan Plecháč a Henry Wielgus. Cihlové stěny, TON a Stockist židle dokonale doplňují industriální prvky.
Praha 7, Praha

Kavárna Kontejner v Holešovicích

Na Ortenově náměstí najdete neobyčejnou kavárnu složenou z lodních kontejnerů. Kavárna Kontejner, jak se příhodně místo jmenuje nabízí bohatý výběr kávy, slané i sladké dobroty a vařím zde i obědy.
Praha 7, Praha