!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Čajomír fest - dvoudenní čajový festival
Čajomír fest - dvoudenní čajový festival
"> "> "> ">
15.8.
16.8.
+ Přidat foto
Festivaly

Čajomír fest - dvoudenní čajový festival

Kdy 15. srpen 2020 12:0016. srpen 2020 22:00
12. ročník čajového festivalu - celoevropské setkání profesionálů, laiků a nadšenců v přípravě čaje v Praze na Vyšehradě. Staré Purkrabství se promění na jeden den v jednu velkou čajovou vesnici s desítkami čajoven a tržnící.
Od rána až do večera očekávejte bohatý program věnovaný čajovému umění. Nebudou samozřejmě chybět ochutnávky, ukázky přípravy exotických čajů, soutěže, občerstvení v podobě veganských a vegetariánských pokrmů a také orientální hudba.

Od 12 hodin začíná hlavní program, kdy se otevřou festivalové čajovny, u kterých můžete s degustační páskou ochutnávat čaje připravované festivalovými čajovnami z České republiky. 

V průběhu dne jsou připraveny stánky se zdravým občerstvením, prodejci čajů a keramiky, workshopové dílny určené pro celou rodinu. Pod vedením zkušených lektorů budete bubnovat, malovat, zpívat, tančit, meditovat a celý den si hrát.

Předprodej vstupenek byl zahájen.
  • sobota 15. 8. 12.00 - 20.00
  • neděle 16. 8. program bude stejně jako každý rok od svítání do soumraku
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 4. 2020

Ubytování a restaurace v okolí