Úvod > Kalendář akcí > Čajomír fest - dvoudenní čajový festival

Čajomír fest - dvoudenní čajový festival

Kdy 24. srpen 2019 12:00 - 25. srpen 2019 22:00 Festivaly
11. ročník Mezinárodního festivalu čajového umění na Vyšehradě. Největší čajovna pod širým nebem v Evropě. Můžete se těšit na den plný čajových degustací a bohatý doprovodný program.Dobré jídlo, workshopy, akce pro děti, hudba, relaxace a keramika.Jedinečný chilloutový festival na konci léta.
Setkává se zde komunita profesionálů i laiků – čajoven, čajových mistrů, dovozců, keramiků, umělců a milců, kterým je inspirací k tvorbě a životu čaj. Na své si přijdete ať už o čaji víte mnoho nebo vůbec nic.

Pro svou pohodovou atmosféru je to festival jako stvořený pro celou rodinu. Festival je dvoudenní. V sobotu trvá od 12 hod do setmění a v neděli už tradičně od svítání do soumraku.

Na celé dva dny se Vyšehrad promění v největší čajovnu v Evropě. Ochutnáte nepřeberné množství čajů, seznámíte se s moderní i tradiční přípravou.

V průběhu dne jsou připraveny stánky se zdravým občerstvením, prodejci čajů a keramiky, workshopové dílny určené pro celou rodinu. Pod vedením zkušených lektorů budete bubnovat, malovat, zpívat, tančit, a celý den si hrát.
 

Celý popis
Naposledy změněno: 12. 7. 2019