Úvod > Co chcete dělat? > Pražská vlastivěda – vlastivědné vycházky s Prague City Tourism
Pražská vlastivěda – vlastivědné vycházky s Prague City Tourism
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Pražská vlastivěda – vlastivědné vycházky s Prague City Tourism

Zajímáte se o pražskou historii, architekturu či svou čtvrť? Vyzkoušejte vlastivědné vycházky, které pořádá Prague City Tourism (dříve Pražská informační služba). Konají se celoročně, každý měsíc se pravidelně obměňují.
Podívejte se na naši aktuální nabídku a vydejte se s námi poznávat známá i neznámá pražská zákoutí! Každý měsíc nový program! Pouze s Pražskou informační službou (nyní Prague City Tourism) můžete navštívit Národní divadlo, Stavovské divadlo, Rudolfinum, Státní operu, Vyšehrad a mnoho zajímavých pražských památek, které jinak zůstávají před návštěvníky uzavřeny.

Svou vycházku si můžete zarezervovat online nebo u Prague City Tourism. Ceny za prohlídky se liší, základní vstupné je většinou 120 korun. Osobně si můžete vstupenky zakoupit i v Turistických informačních centrech Prague City Tourism.  Aktuální stav volných vstupenek a možnost jejich zakoupení naleznete na eshopu Prague City Tourism.
 

Informace k vycházkám

  • Vycházky se konají s maximálním počtem 10 – 35 účastníků ve skupině (neurčí-li průvodce jinak). Přednost mají klienti se vstupenkou zakoupenou v předprodeji. 
  • Vstupné do objektu navíc si hradí účastníci sami. Snížené vstupné je poskytováno dětem do 15 let, studentům do 26 let, seniorům nad 65 let, invalidům s průkazem ZTP, účastníkům probíhajících kurzů PCT a průvodcům PCT. 
  • Organizační pracovník je oprávněn kdykoliv během vycházky zkontrolovat platný voucher. 
  • Zaplacené vstupné na vycházky se nevrací, vstupenky se nevyměňují. V případě zrušení akce pořadatelem (Prague City Tourism) je třeba uplatnit nárok na vrácení vstupného v místě, kde byla vstupenka zakoupena. V případě nákupu v eshopu, bude částka automaticky vrácena zpět na účet.
  • Vycházky se konají za každého počasí při účasti nejméně 5 osob.

Provozovatel

Prague City Tourism - Pražská vlastivěda

Arbesovo nám. 70/4
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 221 714 161
Tel.:
+420 221 714 714
Email:
vlastiveda@prague.eu
WWW:
https://www.pragu...
GPS:
50,075982 14,405091
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Vstupné

Poznámka:

Cena vycházek od 100 do 150 Kč.

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí