Úvod > Co chcete dělat? > The Little Gym Praha
The Little Gym Praha
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

The Little Gym Praha

The Little Gym dává dětem prostor, aby si v bezpečném a přátelském prostředí, a v rámci odborně sestaveného programu "osahaly" nejrůznější druhy pohybových aktivit a vytvořily si všestrannou pohybovou základnu.
Naším cílem je, aby cvičení děti bavilo a pohyb a sport se pro ně staly přirozenou součástí životního stylu. Naše programy vycházejí ze základní gymnastiky a jsou navrženy tak, aby děti postupně zlepšovaly svou obratnost, koordinaci pohybů a celkovou zdatnost. Nedílnou součástí programů je i důraz na emocionální a sociální rozvoj dětí. Učí se naslouchat, soustředit se, řídit se pokyny instruktora a spolupracovat s ostatními. Posouvají hranice svých fyzických možností a jejich sebedůvěra přirozeně roste.  Vše, co se děti v The Little Gym® naučí, mohou využít doma, na hřišti, ve školce či školní lavici. Věříme, že zkušenosti, které děti v raném věku získají, je budou ovlivňovat po celý život. Proto se snažíme napomáhat jejich zdravému a všestrannému vývoji tak, aby každou etapu svého života využily opravdu naplno.

Cesta k úspěchu bez vítězů a poražených – děti se učí postupně, krok za krokem. V bezpečném, nesoutěživém prostředí mohou všichni postupovat svým vlastním tempem. Pod vedením našich školených instruktorů se učí zdolávat nové výzvy, překonávat strach a důvěřovat samy sobě. A při tom všem si ještě užijí spoustu legrace.
 
  • Náš program je přizpůsobený jednotlivým věkovým skupinám dětí a je strukturovaný – jednotlivé lekce na sebe navazují tak, aby děti postupně zdokonalovaly nově nabyté dovednosti.
  • Všechny naše programy a aktivity mají nesoutěživý charakter. Děti se nesrovnávají, ale pozitivně motivují, aby se zlepšovaly každé v rámci svých možností.
  • Učíme děti, jak zvítězit samy nad sebou, aniž by musely vítězit nad ostatními
  • Každá lekce má své téma, které dává prostor dětské fantazii a hravosti.

Každou aktivitu doprovází originální hudba z dílny The Little Gym®, která napomáhá procesu učení – od tělesných dovedností až po schopnost naslouchání, porozumění pokynům či počítání.
 
  • Prosazujeme individuální přístup a malý počet dětí ve skupině, ve které má každé dítě šanci zazářit.
  • Naši profesionální instruktoři procházejí náročným školením metodiky The Little Gym®.
  • Všechny naše tělocvičny jsou plné světla, barev a života – ideální prostředí pro vaše dítě i pro vás.

 

Provozovatel

The Little Gym Praha

Drtinova 8
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 227 018 555
Email:
Prague@thelittleg...
WWW:
www.thelittlegym.cz
GPS:
50,076126 14,402260
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí