Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > The Little Gym Praha
Zážitky

The Little Gym Praha

The Little Gym dává dětem prostor, aby si v bezpečném a přátelském prostředí, a v rámci odborně sestaveného programu "osahaly" nejrůznější druhy pohybových aktivit a vytvořily si všestrannou pohybovou základnu.
Naším cílem je, aby cvičení děti bavilo a pohyb a sport se pro ně staly přirozenou součástí životního stylu. Naše programy vycházejí ze základní gymnastiky a jsou navrženy tak, aby děti postupně zlepšovaly svou obratnost, koordinaci pohybů a celkovou zdatnost. Nedílnou součástí programů je i důraz na emocionální a sociální rozvoj dětí. Učí se naslouchat, soustředit se, řídit se pokyny instruktora a spolupracovat s ostatními. Posouvají hranice svých fyzických možností a jejich sebedůvěra přirozeně roste.  Vše, co se děti v The Little Gym® naučí, mohou využít doma, na hřišti, ve školce či školní lavici. Věříme, že zkušenosti, které děti v raném věku získají, je budou ovlivňovat po celý život. Proto se snažíme napomáhat jejich zdravému a všestrannému vývoji tak, aby každou etapu svého života využily opravdu naplno.

Cesta k úspěchu bez vítězů a poražených – děti se učí postupně, krok za krokem. V bezpečném, nesoutěživém prostředí mohou všichni postupovat svým vlastním tempem. Pod vedením našich školených instruktorů se učí zdolávat nové výzvy, překonávat strach a důvěřovat samy sobě. A při tom všem si ještě užijí spoustu legrace.
 
  • Náš program je přizpůsobený jednotlivým věkovým skupinám dětí a je strukturovaný – jednotlivé lekce na sebe navazují tak, aby děti postupně zdokonalovaly nově nabyté dovednosti.
  • Všechny naše programy a aktivity mají nesoutěživý charakter. Děti se nesrovnávají, ale pozitivně motivují, aby se zlepšovaly každé v rámci svých možností.
  • Učíme děti, jak zvítězit samy nad sebou, aniž by musely vítězit nad ostatními
  • Každá lekce má své téma, které dává prostor dětské fantazii a hravosti.

Každou aktivitu doprovází originální hudba z dílny The Little Gym®, která napomáhá procesu učení – od tělesných dovedností až po schopnost naslouchání, porozumění pokynům či počítání.
 
  • Prosazujeme individuální přístup a malý počet dětí ve skupině, ve které má každé dítě šanci zazářit.
  • Naši profesionální instruktoři procházejí náročným školením metodiky The Little Gym®.
  • Všechny naše tělocvičny jsou plné světla, barev a života – ideální prostředí pro vaše dítě i pro vás.

 

Provozovatel

The Little Gym Praha

Drtinova 8
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 227 018 555
Email:
Prague@thelittleg...
WWW:
www.thelittlegym.cz
GPS:
50,076126 14,402260
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Giving Tuesday – světový den štědrosti a dobrých skutků

Giving Tuesday podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, letos připadá na úterý 28. listopadu. V Česku ho zastřešuje Asociace společenské odpovědnosti.
Praha, Praha

Písně mistrů romantismu

Koncert písňové tvorby.
Praha 5, Praha

Umění bez cenovky – Dobrovolníci v srdci kultury

Cílem debaty je hlouběji pochopit, jak funguje dobrovolnictví v kultuře a poukázat na jeho význam pro demokratickou společnost. Debata se uskuteční u příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků.
Praha 5, Praha

Zdobení stromečku v Národopisném muzeu

Přijďte se naladit na vánoční svátky do Národopisného muzea!
Praha 5, Praha

Folklorní regiony Čech, Moravy a Slezska – Podještědí

Přijměte pozvání na cyklus tradičních podvečerů s představením národopisných oblastí České republiky společně s přednáškou a tanečně-hudebním vystoupením.
Praha 5, Praha

Tradiční řemeslné dílny – Podmalba na skle

Srdečně vás zveme na dílnu, na které vás pan Jiří Honiss, oceněný titulem Nositel tradice lidového řemesla, naučí namalovat obrázek podle lidového motivu na rubovou stranu skla.
Praha 5, Praha

Workshop – keramický vánoční svícen

Přijďte si do Národopisného muzea vytvořit keramický vánoční svícen.
Praha 5, Praha

Sezóna v Národopisném muzeu – odpolední workshopy gastronomie

Přijďte se k nám naučit upéct dušičkové pečivo, staročeské vánoční cukroví, vánočku nebo třeba fermentovat listy rostlin pro výrobu lahodného podzimního čaje.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Vědecké kroužky pro děti v ZŠ

V kroužku Věda nás baví se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, astronomie, přírodopis), postaví si sopku, přistávací modul z balonků, kompas, srdeční soustavu, lávovou lampu apod. a vyzkouší si, jaké to je, stát se na chvíli malým vědcem.
Praha 5, Praha

Chléb a hry

Království značky Albi, svět deskových her, chytrých knížek a voňavého chleba.
Praha, Praha

Individuální kurzy floristiky v ateliéru Rosmarino

Podle potřeb a přání účastníka si povíme o základech floristiky, aranžování květin a vazbě kytic, rádi se podělíme i o zkušenosti z vedení květinářství. Celý kurz je postaven zejména na praxi, tzn. že celou dobu pracujeme s květinami a floristickými potřebami.
Praha 1, Praha

Minizoo Stanice přírodovědců DDM na Smíchově

Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy je krásnou, klidnou oázou na Smíchově, v těsné blízkosti metra Anděl. V zahradě, která je součástí areálu, návštěvníci uvidí klokany, poníky, papoušky nebo mohou obdivovat krokodýly, varany či malé opičky v tropickém teráriu.
Praha 5, Praha

Pražská vlastivěda – vlastivědné vycházky s Prague City Tourism

Zajímáte se o pražskou historii, architekturu či svou čtvrť? Vyzkoušejte vlastivědné vycházky, které pořádá Prague City Tourism (dříve Pražská informační služba). Konají se celoročně, každý měsíc se pravidelně obměňují.
Praha 5, Praha

Praha s průvodcem

Ať už se toužíte projít historickým centrem, poznat některou z pražských čtvrtí (třeba i tu, ve které právě bydlíte), prozkoumat tajuplná či malebná zákoutí, vždy se můžete obrátit na profesionální a licencované průvodce Prague City Tourism.
Praha, Praha

Divadlo Buchty a loutky

Buchty a loutky je nezávislé alternativní loutkové divadlo založené čerstvými absolventy loutkářské katedry DAMU v roce 1991 v chebské ubytovně. Do jeho repertoáru spadají představení nejen pro děti, ale id dospělé.
Praha 5, Praha

Squash & Fitness centrum Arbes v Praze

Squash a fitness centrum Arbes je menší sportovní zařízení pro ty z vás, kteří preferují sportování s rodinnou atmosférou.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Antonínovo pekařství v Praze

Pro voňavý chleba a křupavé čerstvé rohlíky si můžete zajít do našich domácích pekáren na Vinohradech, ve Vršovicích, v Karlíně, v Holešovicích a v Bubenči.
Praha 5, Praha

Vietnamské rodinné bistro Nhà hai hành – Dům u dvou Cibulí

Nhà hai hành naleznete na pražském Smíchově. Jídlo ve vietnamské kultuře spojuje rodinu a přátelé a právě to chtěli provozovatelé přenést do české metropole.
Praha 5, Praha

Ellory Café & Ellory – Real Chocolate Factory

Krásná čokoládová dílna v blízkosti Arbesova náměstí v Praze. Na tomto krásném místě si nedáte jen výbornou čokoládu, zákusky, ale také neodolatelné francouzské víno, crémant či champagne.
Praha 5, Praha

Thajská restaurace RattanaKosin v Praze

Thajskou restauraci RattanaKosin naleznete nedaleko Anděla. Interiér vás okouzlí a stejně tak chutě autentické asijské kuchyně, která si zakládá na tradici, ale zároveň umí být i moderní.
Praha 5, Praha

Cukrárna Gaigher

Prodáváme klasické zákusky i speciální pro diabetiky, šlehačkové, ovocné, svatební, slavnostní i dětské dorty.
Praha, Praha

Francouzská restaurace Papi Oliver na Smíchově

Papi Oliver je francouzská restaurace, provozovaná od prosince 2015 vnukem a dcerou známého francouzského kuchaře Raymonda Olivera.
Praha 5, Praha

Bockem

Tady si udělejte na snídani opravdu čas, hned z rána to totiž bude zážitek, který vám prosvítí celý den, za kterým se také jistě brzy s přáteli vrátíte. Bockem totiž servíruje nejen tříchodové večeře, ale právě i snídaně.
Praha 5, Praha

Restaurace Atelier Red & Wine

V restauraci Atelier Red & Wine si vychutnáte rychlý nebo dlouhý oběd se skleničkou vína, parádní menu na večer se zajímavou lahví vína, uvolněný víkendový rodinný oběd nebo jenom odpolední skleničku vína, ze které se stane neplnánovaný večírek v pohodové atmosféře.
Praha 5, Praha