!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Čokoládování - festival muzea čokolády Tábor 2019
Čokoládování - festival muzea čokolády Tábor 2019
"> "> "> "> ">
12.10.
+ Přidat foto

Čokoládování - festival muzea čokolády Tábor 2019

Kdy 12. říjen 2019 10:00 - 20:00 Festivaly
6. ročník prestižního festivalu čokolády v Táboře. Přijďte ochutnat čokoládu ve všech jejích skupenstvích, tešit se můžete i na velmi bohatý doprovodný program, kuchařské show plné čokolády a prohlídy Muzea čokolády a marcipánu.
Čokoláda ve všech skupenstvích a podobách, živé vaření, čokoládová řeka, bohatý doprovodný program pro děti, setkání s čokolatiéry, prodejní stánky, módní přehlídka, ukázky práce s čokoládou, to je táborský festival čokolády Čokoládování v Muzeu čokolády a marcipánu

Festival muzea čokolády překročil svoji pětiletou historii a vstupuje do 6.ročníku s velmi razantní změnou. Festival bude letos na ulici. Je to tak trochu návrat k původní myšlence. A také změna, protože změna je život. Pozveme vás nejen do naší ulice Kotnovské, ale i do dalších míst v historickém centru. Nabídneme ochutnávky čokolád, program pro děti, komentované prohlídky muzea. Nebude chybět ani čokoládová řeka - 20 druhů čokolád z celého světa, které můžete neomezeně ochutnávat až prasknete...

Děti se potkají s Fínou Čokoládou a Čokožroutem. Dospělí třeba ocení kávu či vínko v Café Budík, které je také v ulici. Připravené jsou i dílny v rámci prohlídky muzea. Udělejte si čas a vyrazte na výlet do Tábora za skvělou čokoládou a spoustou zážitků.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019